Čerepovec – Čeljabinsk 4:6 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:6 (kon.)
Dinamo Minsk – Novgorod 4:0 (kon.) | Riga – HC Slovan 1:3 (kon.) | Doneck – Kazaň 1:2 (kon.)
Záhreb – Viťaz 4:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:0 (1:0,3:0, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 29.12.2013, 15:00KHL

47:57
    Domácich teraz čaká presilovka. Bernatskij dostáva 2 minúty za podrazenie.

39:36
    Wolski to prehnal s agresivitou a dostáva osobný desať minútový trest za nešportové správanie.

35:27
    Denisov oslabuje opäť hostí. Previnil sa krosčekom. Domáci si zahrajú opäť presilovku, jednu nedávno dokázali využiť.

34:58
    Brankár hostí Koval je dnes pekne nervózny a opäť dostáva trest. tento krát sa previnil proti pravidlám faulom kolenom. Domáci si zahrajú presilovku.

29:37
    Krajíček to prehnal pri osobnom súboji a za hákovanie je potrestaný 2 minútami na trestnej lavici. Hostí čaká presilovka. Ideálna šanca na strelenie gólu a zníženie náskoku domácich.

18:55
    Brankár hostí Koval dostáva 2 minúty za hrubosť. Domácich čaká prvá presilovka v zápase. Koval sa pustil do Platta a bude si musieť niekto z hostí za neho trest odsedieť.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 10. Surový (Platt), 21. Matěruchin (Stas, Kalyuzhny), 35. Matěruchin (Kaljužnij, Stas), 36. Kitarov (Surový, Kaznaděj)

HC Dinamo Minsk: Lalande ( Shelepnyov ) – Filičkin, Krajíček, Šinkevič, Goroško, Usenko, Kaznaděj, Nogačjov – Kaljužnij, Stas, Matěruchin – Platt, Jefimenko, Surový – Drozd, Kitarov, Gavrus – Dadonov, Zacharov, Osipov, Kirjuščenkov.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Koval ( Mashkovtsev ) – Hietanen, Bernatckij, Valentenko, Lukin, Grigorjev, Děnisov, Belochvostikov – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Spiridonov, Potapov – Galuzin, Krasnoslobodcev, Kuljomin – Baďjukov, Žarkov, Tverdochlebov, Sentjurin.

Rozhodca: Karabanov, Kiseljov – Nazarov, Fatějev