Čerepovec – Čeljabinsk 4:6 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:6 (kon.)
Dinamo Minsk – Novgorod 4:0 (kon.) | Riga – HC Slovan 1:3 (kon.) | Doneck – Kazaň 1:2 (kon.)
Záhreb – Viťaz 4:2 (kon.)
Spartak Moskva
0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
Dynamo Moskva
Nedeľa 29.12.2013, 14:00KHL

A je dobojované. Hosťujúce Dinamo úplne bez problémov porazilo domáci Spartak. V poslednej tretine sa hostia dokázali ešte dvakrát presadiť a po výsledku 0:6 sa udržia na čele konferencie. To je už odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa pri prenose zo zápasu Donbass – Kazaň. (16:20:41)

60:00

59:35
    Kozlov vyhadzuje cez všetky čiary a už sa zrejme nič nestane.

59:01
    Začala sa posledná minúta dnešného zápasu.

58:30
    Lemtjugov dostáva len 2 minúty za nedovolené bránenie, Gorovikov bol odnesený rovno do šatne,

58:27
    Lemtjugov teraz na modrej čiare dosť nešetrne zrazil na ľad Gorovikova a ten sa zvíja v bolestiach.

57:50
    Dinamo je usadené v obrannom pásme Spartaku a v pokoji kombinuje.

57:05
    Zostávajú necelé tri minúty do konca zápasu a vhadzuje sa po pravici Šaryčenkova.

56:53
    Hosťujúci Cvetkov preveril Ivanova strelou z pravej strany, ale siedmy gól už gólman domácich nepustil.

55:34
    Blíži sa koniec zápasu a už je úplne jasné, že Dinamo Moskva dnes s prehľadom zvíťazí.

53:30
    Domáci kouč si berie oddychový čas!

53:30
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Hostia stále nemajú dosť a kompletizujú poltucet v sieti domáceho tímu! Karpov si spravil z domácich obrancov kužele a prenechal puk do prázdnej brány pre KONSTANTINA VOLKOVA, ktorý nemal problém zvýšiť na 6:0. Asistencia: Maxim Karpov.

52:16
    A hosťom sa predsa len podarilo po piaty krát skórovať! O tento gól do úplne odkrytej brány sa postaral KONSTANTIN GLAZAČEV. Asistencia: Maxim Solovjov.

50:59
    Dinamo je jednoznačne lepším tímom a je len otázkou času, kedy vsieti ďalší gól.

49:49
    Spartak hrá v plnom počte, v tejto presilovke sa nemali domáci problém ubrániť.

48:29
    Lemtjugov strieľal taktiež od modrej, brankár hostí si aj s jeho pokusom poradil.

47:58
    Kvaša vyslal od modrej nádhernú strelu na Šaryčenkova, ale ten predviedol ešte lepší zákrok.

47:49
    Rastislav Špirko dostáva 2 minúty za podrazenie.

47:38
    A Dinamo má výhodu, bude hrať presilovku.

Martin Platko

Góly a asistencie: 14. Rjazancev (Novák, Kokarev), 17. Babenko, 20. Mosajlov, 29. Pestuško (Graňák, Gorovikov), 53. Glazačev (Solovjov), 54. Volkov (Karpov)

Spartak Moskva: Ivanov (Glass) – Quint, Sergejev, Mamkin, Bodrov, Kulik, Grišin, Želdakov, Několenko – Špirko, Andreson, Wandell – Krutov, Junkov, Kozlov – Kvaša, Lemtjugov, Tolužakov – Nikulin, Volkov I., Pešechonov
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Graňák, Višněvský, Jalasvaara, Solovjov, Novák, Rjazancev, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Babenko, Glazašev – Novák, Kokarev, Mosaljov – Karpov, Ďugin, Volkov K.

Rozhodca: Alexej Anisimov, Vjačeslav Bulanov – Alexandr Zacharenkov, Alexandr Sadovnikov.