Ottawa – Boston 4:3 (kon.) | Tampa Bay – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – NJ Devils 1:2 (kon.)
Florida – Detroit 3:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (3:2 po s.n.) | Nashville – LA Kings 3:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.) | Edmonton – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.)
Florida – Montreal 4:1 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Los Angeles Kings
cz Nedeľa 29.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, dobrou noc. (04:40:23)

Československá stopa v utkání:
    Marek Mazanec (NSH) 60 minut, 28 zákroků, 2 góly, 92,9%

Tři hvězdy utkání:
    1. Mike Fisher (NSH) 2+1
    2. Patric Hornqvist (NSH) 1+1
    3. Marek Mazanec (NSH) 28 zák., 2 góly, 92,9%

Zápas je u konce. Poslední minutu se několikrát měnilo skóre a nebylo jasné, jestli se vůbec bude hrát prodloužení. Nakonec se ovšem dvacet šest vteřin před koncem trefil podruhé v zápase Mike Fisher a po jasném verdiktu videorozhodčího mohl on společně s celým domácím týmem slavit.

60:00

59:34
    Nashville právě vstřelil branku!
    Tak to je divočina v závěrečné minutě. Domácí rozhodně nechtějí žádné prodloužení a dopravují třetí puk do hostující brány. MIKE FISHER dostal puk na hranici brankoviště a se štěstím propálil hostujícího brankáře. Gól ještě musel schválit videorozhodčí, nikdo si totiž nebyl jistý , jestli puk překonal brankovou čáru. Nakonec ovšem, jak se ukázalo, ano. Asistence: Colin Wilson, Seth Jones.

59:24
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Dnešní zápas ještě nekončí! Hosté vybojovali v útočném pásmu puk, přenechali ho na modré čáře JEFFU CARTEROVi, který propálil domácího Mazance. Hra bez brankáře se tentokrát hostujícímu celku vyplatila a máme srovnáno! Asistence: Anze Kopitar, Dwight King.

59:11
    Puk je ve středním pásmu.

58:50
    Není na co čekat, hosté odvolávají brankáře a zkusí to v šesti!

58:10
    Domácí jsou na koni, hosté se musí spíš bránit. Přitom by rádi pomýšleli na vlastní ofenzivu.

56:42
    I domácí využívají svoji přesilovou hru v zápase a tři minuty před koncem třetí třetiny se navrací do vedení. MIKE FISHER se ve středním pásmu ujal puku, nabruslil si s ním na pravý kruh, odkud se střelou příklepem nemýlil a propálil Scrivense mezi betony. Asistence: Patric Stalberg, Shea Weber.

56:32
    Rána Webera od modré čáry, Scrivens znovu na místě.

55:45
    Josi pálí z levého křídla nepřesně.

55:29
    Hostující Toffoli je vyloučen za držení hole, velká šance pro domácí navrátit se v závěru třetí třetiny zpátky do vedení.

54:44
    Hornqvist pálí z pravého kruhu jen do betonu připraveného Scrivense.

53:50
    Stalberg se z pravého křídla natlačil před hostujícího brankáře, pod tlakem obránců ale nedokázal zamířit přesně.

52:43
    Pokus Browna z levého křídla byl nepřesný, Mazanec nemusel ani zasahovat.

51:25
    Znovu Smith, ovšem ani jeho další pokus z levého křídla do černého nemířil.

50:21
    Z mezikruží pálí Smith, Scrivens následně krotí i jeho dorážku z pravého křídla. Hra je přerušena.

49:57
    Hosté se snaží uklidnit hru, šance Cullena je pro ně varováním.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 15. Hornqvist (Fisher, Jones), 57. Fisher (Stalberg, Weber), 60. Fisher (Wilson, Jones) – 28. Kopitar (Voynov, Doughty), 60. Carter (Kopitar, King)

Nashville Predators: Mazanec – Weber, Josi, Ekholm, Klein, Jones, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Bourque, Cullen, Stalberg – Spaling, Legwand, Smith – Nystrom, Gaustad, Hendricks.
    Los Angeles Kings: Scrivens – Muzzin, Doughty, Regehr, Voynov, Martinez, Greene – King, Kopitar, Carter – Brown, Stoll, Williams – Lewis, Richards, Toffoli – Clifford, Fraser, Nolan.

Rozhodca: Lee, O'Rourke – Murray, Mach