NY Rangers – Winnipeg 2:5 (kon.) | Montreal – NJ Devils 3:2 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 2:0 (kon.)
LA Kings – St. Louis 3:2 (kon.)
New York Rangers
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
Winnipeg Jets
cz Utorok 03.12.2013, 01:08 • Madison Square Garden, New York • NHL

47:11
    Mark Stuart dostává dvouminutový trest za krošček a domácí budou mít výhodu přesilové hry.

23:37
    Ale rozhodčí přerušují snahu Winnipegu, za držení dostává dvě minuty domácí Kreider a hosté si zahrají přesilovou hru.

18:45
    Rozhodčí přerušují hru, vylučuje se, na trestnou lavici usedá hostující Wheeler, přesilová hra Rangers.

16:46
    Počítáno "na body", vyhrál jasně hostující Peluso, ovšem ani to mu nepomůže, oba bitkaři jdou na trestnou lavici na pět minut.

11:21
    První vyloučení v utkání, na trestnou lavici odchází domácí Brassard a hosté si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 3. Zuccarello (McDonagh), 36. Callahan (B. Richards, Pouliot) – 29. Setoguchi (Jokinen, Thorburn), 30. Albert (Byfuglien), 53. Jokinen (Thorburn, Setoguchi), 59. Jokinen (Frolík, Trouba), 60. Wheeler (Trouba, Little)

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, M. Staal, Stralman, Falk, Del Zotto – Kreider, Stepan, Nash – B. Richards, Brassard, Callahan – Hagelin, Moore, Zuccarello – Pouliot, Boyle, Dorsett
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Byfuglien, Enström, Ellerby, Stuart, Trouba, Clitsome – Ladd, Little, Wheeler – Thorburn, O. Jokinen, Setoguchi – Halischuk, Scheifele, Frolík – Wright, Albert, Peluso

Rozhodca: Martell, Jackson – Nansen, Nowak

Diváci: 18 006