Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:0 (3:2 po s.n.)
Sparta Praha – Hradec Králové 1:2 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Piráti Chomutov
cz Utorok 03.12.2013, 18:00Tipsport extraliga (ČR)

Ve třetí části branka také nepadla. Chomutov si sice příležitosti vytvořil, ale všechny pochytal dnes velice pozorný Tomáš Závorka. I přesto, že David Zucker netrefil v posledních vteřinách prázdnou brankovou konstrukci, jeho tým dnes bere tři body. Situace těchto dvou mužstev se ale po dnešku nezmění, Energie dál bude na postupovou hranici ztrácet. Chomutov je jasně poslední. Ode mne je to pro dnešek vše, zase někdy na počtenou u dalších sportovních utkání. (20:21:06)

58:30
    Utkání se tedy bude dohrávat v rozdílném počtu hráčů na ledě.

57:36
    Jan Novák (CHM) je vyloučen za sekání.

57:36
    Tak tohle byla opravdu veliká příležitost ! Martin Zaťovič se dostal do samostatného úniku, jeho pokus ale chytil Růžička! Náledná dorážka Balána byla chycena obráncem Janem Novákem!

57:09
    Petr Pohl mohl jít sám na bránu, ve vyložené příležitosti byl ale faulován. Rozhodčí ale nepíská.

56:23
    Chomutov se dál drží ve třetině.

55:27
    Piráti jsou ale dále natlačeni ve svém útočném pásmu. Rozhodčí odpískává zakázané uvolnění, takže energetici nemohou střídat.

54:27
    Pulpánova střela, David Zucker se obětavě položil do střely a zablokoval ji.

Dnešní utkání sleduje 2564 diváků.

53:42
    Šest minut a osmnáct sekund mají Piráti na to, aby vyměnili střelný prach a pokusili se vyrovnat.

52:58
    Zaťovič také na ledě, oba týmy jsou kompletní.

52:18

52:04
    Kotouč drží domácí, fanoušci, ač jich dne není mnoho, svůj tým ženou kupředu.

51:13
    Hraje se čtyři na čtyři.

50:58
    Martin Zaťovič (KVA) ale sám ukončuje přesilovou hru svého týmu, dostává dvě minuty za napadení.

50:48
    Tohle pro hosty není dobré, pár minut před koncem se nechat za takovéhoto stavu vyloučit.

Matouš Bečka

Góly a asistencie: 6. Zatovič (Balán, Zucker), 20. Pohl (Zaťovič, Balán) – 12. Hruška (Šagát)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Schusser, Gulaši, Dresler, Dvořák – Zaťovič, Balán, Pohl – Kytnár, Vlach, Hovorka – Dlouhý, Hruška, Micka – Koblasa, Vachovec, Zucker – Tomeček.
    Piráti Chomutov: Růžička (Hanuljak) – Pulpán, Novák, Šulák, Krstev, Trefný, Rutta, Havel – Hřebejk, Bartečko, Hruška – Kubinčák, Straka, Bombersback – Šagát, Divíšek, Sýkora – Račuk, Kämpf, Hlava

Rozhodca: Pešina, Hribik – Pešek, Jelínek