NY Rangers – Winnipeg 2:5 (kon.) | Montreal – NJ Devils 3:2 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 2:0 (kon.)
LA Kings – St. Louis 3:2 (kon.)
New York Rangers
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
Winnipeg Jets
cz Utorok 03.12.2013, 01:08 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:42:22)

Winnipeg Jets: 11

Je dobojováno. Ondřej Pavelec zaslouženě sklízí děkovačku svých spoluhráčů, dnes chytal náramně a svým skvělým výkonem se podepsal pod skvělým vítězstvím Winnipegu na ledě Rangers, o kterém hosté rozhodli až ve třetí třetině. V té to dlouho vypadalo, jako by se oba týmy dohodly na prodloužení, ovšem poté, co skončila přesilová hra Rangers, začaly se na ledě dít věci! Oba týmy se dostávaly do šancí a nebýt Pavelce v bráně, který všechny střely Rangers pochytal, mohl být závěr zápasu jakýkoliv. V 53. minutě se poprvé v zápase trefil Jokinen, který pak skóroval po přihrávce Frolíka i v 59. minutě a bylo rozhodnuto. Konečnou podobu skóre pak dal svou brankou do prázdné branky Wheeler.

60:00

59:27
    Není co řešit, tento zápas Winnipegu vyšel parádně!

59:09
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky pečetí skóre dnešního zápasu BLAKE WHEELER. Asistence: Jacob Trouba a Bryan Little.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Rangers před Pavelcem, branka prázdná.

58:44
    Pavelec nyní vychytal Nashe, který to zkoušel z pravé strany, parádní zákrok, bravo Ondro!

58:26
    Domácí to zkouší v šesti, Talbot na lavičce.

58:06
    Je rozhodnuto! Michael Frolík "zatáhl" puk po pravé straně, po přejetí modré přihrává na střed, kde je již připraven OLLI JOKINEN a ten znovu přesně umístěnou střelou překonává Talbota. Asistence: Michael Frolík a Jacob Trouba.

57:40
    Blíží se okamžik, kdy bude Talbot opouštět branku a domácí to zkusí v šesti.

57:19
    Povedlo se, hosté ale střídají, přesto je puk ve třetině Rangers.

56:57
    Wheeler může znovu po pravé straně zavézt puk do útočného pásma.

56:36
    Jokinen dostal puk do středního pásma a hosté střídají.

56:07
    Enström odvádí v obraně skvělou práci, nyní nepouští do zakončení Zuccarella.

55:51
    Na druhé straně pálí Setoguchi, vedle branky.

55:15
    Domácí se ale bleskově vrací před Pavelce, který musí zasahovat proti střele Kreidera z pravé strany.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 3. Zuccarello (McDonagh), 36. Callahan (B. Richards, Pouliot) – 29. Setoguchi (Jokinen, Thorburn), 30. Albert (Byfuglien), 53. Jokinen (Thorburn, Setoguchi), 59. Jokinen (Frolík, Trouba), 60. Wheeler (Trouba, Little)

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, M. Staal, Stralman, Falk, Del Zotto – Kreider, Stepan, Nash – B. Richards, Brassard, Callahan – Hagelin, Moore, Zuccarello – Pouliot, Boyle, Dorsett
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Byfuglien, Enström, Ellerby, Stuart, Trouba, Clitsome – Ladd, Little, Wheeler – Thorburn, O. Jokinen, Setoguchi – Halischuk, Scheifele, Frolík – Wright, Albert, Peluso

Rozhodca: Martell, Jackson – Nansen, Nowak

Diváci: 18 006