Metallurg Magnitogorsk – Omsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Barys 0:4 (kon.)
Nižnekamsk – Jekaterinburg 2:3 (kon.) | Viťaz – Kazaň 2:3 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
2:3 (1:1, 0:2,1:0)
Ak Bars Kazaň
Utorok 03.12.2013, 16:30KHL

V 3.tretine sme videli len jeden gól a ten strelili domáci. Snížili tak na 2:3, ale naviac sa nezmohli. Mali veľa šancí a boli lepším tímom v tejto tretine. Ďalší gól však nestrelili a tak víťazom zápasu sa stali HOSTIA.

Pekný zvyšok večera ešte želá Miroslav Revaj. (18:48:38)

60:00

59:45
    Puk na hokejkách hostí.

59:25
    Domáci strácajú puk v útočnom pásme. Čas sa strašne rýchlo kráti.

59:00
    Beží posledná minúta 3.tretiny.

58:35
    Hostia hrajú už len na brejky. Tie im však poistku v zápase zatiaľ neprinášajú.

57:35
    Domáci tlačia a tlačia, ale gól nemôžu streliť.Hostia sa skvelo bránia.

56:39
    Hostia v plnom počte. Ani presilovka 5 na 4 gól nepriniesla. Domáci tak premrhali obrovskú šancu na vyrovnanie. Budú musieť streliť gól dosť rýchlo, čas na vyrovnanie sa totiž to kráti.

55:55
    Hostia hrajú so 4 hráčmi. Presilovka 5 na 3 ostala nevyužitá. Ešte tu však bude presilovka 5 na 4 v prospech domácich.

55:25
    Ani strela od modrej v podaní Pyetta gól domácich nezaznamenala. Domácim sa hra 5 na 3 rýchlo kráti.

54:55
    Domáci točia a točia svoj kolotoč a prichádzajú aj strely. Všetko však chytá dnes skvelý Garipov.

54:39
    Burmistrov neudržal nervy na uzde a za vrazenie na mantinel dostáva 2 minúty. Domácich tak čaká presilovka 5 na 3. Veľká šanca na strelenie gólu.

54:15
    Domáci na nič nečakajú a už sú v útočnom pásme. Hostia sa však zatiaľ dobre bránia.

53:55
    Korneyev oslabuje hostí. Dostáva 2 minúty za držanie. Veľká šanca pre domácich na strelenie vyrovnávajúceho gólu.

53:15
    Hostia už hrajú len na brejky. Tento im však tiež nevyšiel. Lisutin včas zareagoval na strelu Vincoura.

52:35
    Hostia teraz hrajú veľmi pasívne, domáci naopak aktívne. Hrozia svojimi nebezpečnými strelami, tie však zatiaľ všetky chytá brankár hostí Garipov.

50:45
    Do brejku vyrazili hostia a skončil sa strelou bodrova. To bola však malina pre brankára Lisutina.

50:00
    Domáci cítia šancu na vyrovnanie a hra sa teraz odohráva zväčša pred brankárom Garipovom. Ten zatiaľ všetko chytá s istotou. Afinogenov to teraz skúsil strelou švihom, ale ani tá sa gólom neskončila.

48:35
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A domáci predsa ešte zápas zdramatizujú !
    Pritlačili na hostí a podarilo sa im znížiť na 2:3 ! Peknú sériu kombinácii zakončil svojim gólom AIRATA ZIAZOV. Domáci majú teda ešte šancu na získanie nejakého bodu. Musia však ešte streliť 1 gól !
    Asistencia : Afinogenov, Klimenko.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 9. Solodukhin (Koksharov, Korolyov), 49. Ziazov (Afinogenov, Klimenko) – 4. Tereshchenko (Heska, Petrov), 29. Burmistrov (bez asistencie), 33. Petrov (Faizullin)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin ( Ivanchik ) – Khafizullin, Klimenko, Shitikov, Iggulden, Malevich – Solodukhin, Mezei, Koksharov, Korolyov, Pyett – Seleznyov, Golovkov, Afinogenov, Rybakov, Makeyev – Tatalin, Rozin, Ziazov, Makarenko, Ivanov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov ( Yaroslavlev ) – Nikulin, Korneyev, Tereshchenko, Vincour, Petrov – Stapleton, Pesonen, Heshka, Burmistrov, Medvedev – Zakharchu, Bodrov, Svitov, Varnakov, Osipov – Obukhov, Tkachyov, Lukoyanov, Faizullin.

Rozhodca: Anisimov, Kulakov – Misyur, Raming