Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:0 (3:2 po s.n.)
Sparta Praha – Hradec Králové 1:2 (po pr.)
Rytíři Kladno
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Utorok 03.12.2013, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR)

Ode mne je to z Kladna vše, přeji vám hezký zbytek úterního večera. (20:15:59)

Třetí čtvrtinu soutěže začíná Kladno úspěšně. Nejlepšími hráči zápasu jsou Jan Hlaváč (KLA) a Daniel Vrdlovec (SLA). Slávisté se ani ve třetí třetině nezmohli na velký tlak a ve třetím vzájemném zápase této sezony poprvé nevyhrávají.

60:00

59:32
    Nepříjemné nahození Valacha, které Chábera neudržel. Domácí se ale zbavili dotírajících hostů.

59:05
    Patera těsně minul vzdálenější tyč.

58:47
    Hosté na puku v útočném pásmu.

58:06
    Štich nahodil od modré, teočvaný pokus ale branku minul.

57:42
    Rudovský s Dragounem předvedli dobrou práci v útočném pásmu, vhazovat se bude před Furchem.

56:47
    Vrdlovec posla puk skrz brankoviště, kde však hosté byli pohlídáni.

56:33

56:03
    Poslední půlminutka z Růžičkova trestu.

55:36
    Teď se ale Žejdl zjevil s pukem na holi před Cháberou, nedokázal ale zamířit vedle stojícího brankáře, který puk zachytil na svých bedrech.

55:19
    Po sérii přerušení se Kladnu daří bránit modrou čáru.

54:33
    David Růžička (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

53:46
    Teď zůstal na ledě ležet domácí útočník Eberle, rozhodčí si ale nedovoleného zákroku nevšimli, jestli vůbec nějaký byl.

53:17
    Domácí už se zbytečně nikam neženou, ale účelně brání.

52:45
    Úmyslný ofsajd kladenských Rytířů.

51:43
    Tomica se dostal za kladenskou obranu, ovšem rozhodčí odpískali ofsajd.

50:50
    Bajaruns našel mezi kruhy číhajícího Hlaváče a Furch vytáhl výborný zákrok.

50:32
    Hlaváč natáhl puk na střed a prověřil Furcha.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 12. Hlaváč (Bajaruns, Dalecký), 17. M. Hořava (Patera, Kuchler), 32. Rudovský (Patera, Kuchler) – 2. Vrdlovec (Valach, Wharton)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – D. Růžička, Kaberle, P. Hořava, Černošek, Doudera, Procháza, Kolařík – M. Hořava, Patera, Kuchler – Rudovský, Dragoun, Machač – Bajaruns, Dalecký, Hlaváč – Eberle, Lukáč, Havlíček.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štich, Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Knot – Krenželok, Žejdl, Bednář – Tomica, V. Růžička, Skokan – J. Doležal, Vrdlovec, Stránský – T. Doležal, Klhůfek, Tomek.

Rozhodca: Jeřábek, Čech – Jindra, Skopal