Toronto – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:4 (kon.)
Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:1 (kon.) | Nashville – NY Rangers 0:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 1:2 (kon.) | LA Kings – Colorado 0:1 (po pr.)
San Jose – NJ Devils 2:1 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Toronto Maple Leafs
2:1 (0:0,1:0, 0:1 - 0:0)
Washington Capitals
cz Nedeľa 24.11.2013, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (04:16:55)

Tři hvězdy
    1. James Remier 98% úspěšnost
    2. Alexander Ovečkin 1+0
    3. David Clarkson 1+0

Československá stopa
    K dnešnímu utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

A je rozhodnuto vítězí tým domácího celku.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem branky je LUPUL.

Brouwer (WSH) zkusil vymést pavučinku, ale Reimer vychytal Torontu výhru.

Lupul (TOR) vystřelil mezi betony a proměňuje.

Backstrom (WSH) vyzkoušel vystřelit pod horní tyč, ale Reimer vychytal.

(TOR) chtěl zmáct brankáře, ale to se mu nepovedlo.

Ovechkin (WSH) zkusil blafák, ale ten mu nevyšel.

Van Riemsdyk (TOR) prostřelil Holtbyho zvolil střelu z nápřahu.

Fehr (WSH) nic nevymýšlel prostě jen vystřelil a puk doklouzal za brankovou čáru.

Clarkson (TOR) zkusil bekhendový blafák, ale ten mu nevyšel.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojedou domácí.

V prodloužení se neodehrávali žádné šance. Oba týmy hráli opatrně a proto přicházejí na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Zakázané uvolnění domácích.

64:01
    Ovečkin ještě zkusil vystřelit, ale jeho střela byla zblokovaná.

63:36
    Čas ubíhá strašně rychle a už to vypadá na nájezdy.

63:15
    Domácí drží hosty podtlakem, ale jen kombinují nikde žádná střela.

62:31
    Lupul prověřil Holtbyho, ale ten byl připraven.

61:56
    Oba celky hrají v klidu a puk je ve středním pásmu.

61:12
    Toronto zakládá útok, ale nemůže přejít střední pásmo.

61:00
    Toronto vběhlo do prodloužení aktivněji.

60:22
    A je tady prodloužení.

60:01

Třetí perioda nám přinesla jeden gól, tentokrát na straně hostů. Ovečkin vyrovnal v 56.minutě na 1:1 a poslal svůj tým do prodloužení. Washington je dnes mnohem lepším celkem a proto si myslím že si zaslouží alespoň bod. Střely: 23:47.

60:00

59:23
    Puk ve středním pásmu a teď už je to téměř jisté že se bude prodlužovat.

59:00
    Odehrává se poslední minuta poslední třetiny.

58:38
    Oddechový čas pro hosty.

58:33
    Oba týmy už jen dohrávají utkání a počítají s tím že přijde prodloužení.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Toronto se nemůže dostat přes střední pásmo. Obrana hostů pracuje na výbornou.

57:11
    Ovečkin prověřil Reimera, ale ten byl připraven.

57:02
    Puk ve středním pásmu, kde o něj bojují Laich a Lupul.

56:15
    Hosté jsou při chuti a vytvářejí si šance.

55:50
    Washington právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno. ALEXANDER OVEČKIN trefil horní tyč a od té se puk odrazil do branky. Asistence: Mike Green.

55:25
    Washington se natlačilo před Reimera

55:03
    A je tady poslední pětiminutovka. Střely 23:43. Washington je jasně lepším celkem na ledě, ale hokej se hraje na góly a né na šance.

54:35
    Maple Leafs se zmocnilo puku, ale opět vyhazuje do středního pásma.

54:01
    Komerční přestávka.

53:32
    McClement mohl zvýšit jednobrankové vedení, ale trefuje pouze boční tyč Holtbyho branky.

52:39
    Domácí se jen brání a vyhazují, myslím si že jim tento výsledek postačí, ale ještě není konc.

51:48
    Laich vystřelil z mezikruží, ale jeho střelu zblokoval Rielly.

51:36
    Domácí se konečně osvobozují, ale Capitals vybojovali kotouč zpátky a opět se nastěhovali před domácího brankáře.

50:58
    Toronto se jen brání, nemůže se dostat z vlastní třetiny.

50:28
    Hra je neustále přerušovaná. Nejprve zakázané uvolnění a poté ofsajd hostů.

50:12
    Zbývá posledních deset minut a hosté se snažejí vyrovnat, ale teď je zastavuje ofsajd. Komerční přestávka.

49:47
    Hosté střílí z každé pozice, ale Reimer stále drží čisté konto. Udrží ho až do konce zápasu ?

49:26
    Rielly vystřelil, ale Holtby bez problému chytá. Poté se seběhla mela před brankou, ale žádné tresty se udělovat nebudou.

48:37
    Capitals se stále drží před domácím brankářem. Ovečkin a jeho spoluhráči střílí z každé pozice.

47:52
    Javorové listy se snažejí dostat do útočného pásma, ale první formace hostů je proti.

47:12
    Hra je rozkouskovaná a puk létá z jedné strany na druhou.

46:58
    Washington vyhrál vhazování a Ward zakládá útok.

46:29
    Máme tady krátkou komerční přestávku.

46:13
    Kessel nyní unikl hostující obraně a stál sám proti Holtbymu, ale jeho střela mezi betony mu nevyšla.

45:39
    Ovečkin sestřelil Lupula a ten se po těžkém střetu zvedá z ledu za pomocí spoluhráčů.

45:05
    Hra ve středním pásmu.

44:37
    Fehr získal kotouč a zavezl ho až před Reimera, který puk raději ukryl.

43:50
    Rielly to zkusil od modré, ale jeho střela byla zblokovaná.

43:08
    Do třetí třetiny vstoupili aktivněji Capitals. Druhá formace hostů se snaží získat kotouč, ale marně.

42:48

42:01
    Ovečkin to vzal na sebe a vystřelil z mezikruží, ale Reimer byl připraven a ukryl kotouč ve své lapačce.

41:03
    Hosté mají možnost vyrovnat v přesilové hře, ale zatím se ještě nedostali ke střele.

40:48
    Clarkson (TOR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:46
    Washinhton vybojoval kotouč a už se řítí do útočné třetiny.

40:09
    Vhazování opět vyhrálo Toronto a už se usazuje v útočném pásmu.

40:01

Druhé dějství nám přineslo jednu branku a to na straně domácích. Branka padla v přesilové hře a postaral se oní v 31. minutě Clarkson.
    Střely: 19:28. Poslední třetina začne ve 3:08.

40:00

39:53
    Grabowksi zůstal po střetu ležet na ledě, ale už se zvedl a odchází do kabiny po svých.

39:18
    Hra se už pouze dohrává a vypadá to, že domácí půjdou do kabin spokojenější.

38:49
    Poslední minuta druhé třetiny.

37:29
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

36:37
    Lupul nyní nabízel Phaneufovi krásnou přihrávku, ale skákavý puk nedokázal trefit.

35:58
    Puk vyletěl mezi diváky a bude se vhazovat ve středním pásmu.

35:23
    Washington se usazuje v útočném pásmu, ale né na dlouhou, protože Lupul vyhazuje na zakázané uvolnění.

34:58
    Holtby neviděl kotouč, který se odrazil od mantinelu a málem mohlo být skóre 2:0. Komerční přestávka.

34:02
    Gardiner nepřesně rozehrál a puku se zmocňují Capitals.

33:38
    První formace hostů je sice aktivní, ale zatím žádná střela.

32:38
    Hra je nyní rozkouskovaná a oba brankáři musí být v pozoru.

32:06
    Toronto je po gólu je velmi aktivní a drží hosty pod tlakem.

31:20
    Ve středním pásmu vybojoval kotouč Lupul a zkusil nahodit puk na hostujícího brankáře.

31:08
    Hra je nyní ve středním pásmu.

30:54

30:44
    Backstrom měl teď na hokejce vyrovnávací branku, ale minul skákavý puk.

30:08
    Rozhodčí si byl ještě branku ověřit a branka platí.

30:08
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají přesilovou hru. Gardiner vystřelil od modré čáry a před brankou DAVID CLARKSON tečoval kotouč na bezmocného Holtbyho. Asistence: Jake Gardiner, Nazem Kadri.

29:28
    Javorové listy se usazují v útočném pásmu a kombinují.

29:16
    První přesilová hra pro domácí.

28:49
    Fehr (WSH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

28:49
    Ve druhé třetině je jednoznačně lepší hostující celek, který vystřelil ve druhé periodě desetkrát.

28:02

27:20
    Brouwer si najel do meziprostoru a zkusil střílet pod horní tyč, ale Reimer svojí rychlou lapačkou vychytal Brouwera.

26:57
    Toronto se osvobozuje a může v klidu vystřídat.

26:39
    Reimer se teď asi zapotí. Ze strany hostů jde jedna střela za druhou.

26:15
    Hosté mají další příležitost vstřelit úvodní branku. Ihned po vyhraném vhazování zkouší Ovečkin pozornost domácího brankáře.

26:02
    Phaneuf (TOR) dostává dvě minuty za hrubost.

26:02

26:02
    Menší šarvátka a bude se vylučovat.

25:48
    Ovečkin vyzkoušel střelu švihem, ale Reimer stále drží čisté konto.

25:03
    Zakázané uvolnění Capitals.

24:18
    Lupul zkoušel object branku a přihrát na modrou, ale tam puk nikdo nezpracoval a dopředu může jít Washington.

23:36
    Teď se o puk bojuje v obraném pásmu domácích, lépe z toho vzešli hosté a mohou zaútočit.

23:04

22:27
    Toronto se osvobozuje a vyhazuje až k Holtbymu.

21:44
    Ovečkin vyzkoušel pozornost Reimera. Vhazování po levici domácího brankáře.

21:18
    První přesilová hra pro hosty.

21:04
    Raymond (TOR) dostává dvě minuty za hákování.

20:40
    Kessel zkusil přelstít Holtbyho, ale hostující brankář byl připraven a vše zvládl.

20:15
    Vhazování vyhrálo Toronto a už zakládá útok.

20:01

Je za námi první dějství, které přineslo velmi zajímavou hokejovou podívanou. Do začátku utkání se lépe opřeli hosté, ale poté se hra uklidnila. Viděli jsme mnoho šancí, ale žádná z nich neskončila za brankovou čárou. Střely: 10:11.
    Další třetina začne přibližně ve 2:09.

20:00

19:02
    Oba týmy už jen dohrávají první periodu ve středním pásmu.

18:30
    Toronto mohlo zaútočit, ale už nemělo dostatek sil.

18:01
    Poslední dvě minuty prvního dějství.

17:28
    Washington se snaží probojovat přes střední pásmo, ale zastavuje ho ofsajd.

17:06
    Hostující nepřesná přihrávka zapříčinila zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před Holtbym.

16:32
    Green na modré neotálel a urychleně poslal puk na bránu, kterou ale o malý kousek minul. K dorážce se poté hosté nedostali. V právě probíhajících minutách jsou ale Capitals jasně lepším celkem, a to především v pohybu.

16:09

16:08
    Hosté se zdají být poněkud bezradní, problém jim dělá především přechod přes střední pásmo, jenž Toronto velice dobře brání.

15:37
    Tvrdou ranou z pozice levého kruhu se prezentoval opět Lupul, který má dnes nabito. Holtby byl ale pozorný a ránu za svá záda nepropustil.

14:35
    Lupul měl nyní slušnou příležitost ke skórování, neboť si sjel na přihrávku Kadriho zpoza brány. Z voleje ale napálil pouze připraveného Holtbyho, který takovouto situaci očekával a také si s ní dle toho poradil.

13:41
    Opět jsou domácí hluboko v obranném pásmu. Když už se z něj dokáží propracovat , jsou zastaveni jiným způsobem. Nyní byli například chyceni v ofsajdové pasti.

13:11
    Po nepřehledné mele ve středním pásmu opouští puk hrací plochu. Arbitři ponechají vhazování na neutrální půdě, neboť si nebyli jistě, od kterého borce se kotouč do zámezí odrazil.

12:08
    Kesslův pokus zasvištěl těsně vedle pravé tyče Holtbyho svatyně. Při následném protiútoku jsou Capitals chyceni do ofsajdové pasti.

11:18
    Vhazování před domácím brankářem.

11:01

10:26
    Toronto se usazuje v útočném pásmu, ale Ovechkin vybojoval kotouč a vyváží ho do středního pásma.

09:59
    Polovina první třetiny je za námi a zatím vidíme jen zmatený hokej a nepřesné rozehrávky.

09:28
    Ward nyní nahodil kotouč na Reimera, ale ten byl připraven a pro jistotu přikryl kotouč svojí lapačkou.

08:36
    Hra je zmatená a puk léta z jedné strany na druhou. Oba brankáři musí být neustále v pozoru.

08:07
    Hosté se nemohou dostat přes modrou čáru, kterou dobře brání domácí obrana.

07:41
    Javorové listy přežili úvodní tlak a už se začínají dostávat do hry.

07:06
    Komerční pauza.

07:06
    Kessel teď nabídl Hollandovi tutový gól, ale puk proletěl těsně vedle tyčky.

06:36
    Javorový listy střídají a posílají na led první formaci.

06:01
    Puk ve středním pásmu.

05:27
    Kessel se teď ocitl sám před Holbym, ale svým bekhendovým blafákem ho nepřekonal a skóre zůstává stále vyrovnané.

04:49
    Hosté jsou před Reimerem a zasypávají ho spousty střel.

04:36
    Capitals zatím přehrávají Toronto.

04:09
    Hosté vybojovali kotouč a mohou dopředu.

03:28
    Třetí formace domácích je zatím nejaktivnější a nejnebezpečnější.

03:02
    Teď i domácí zahrozili. Holtby má plné ruce práce.

02:18
    Ovečkin stíní před brankou, ale žádná střela se k němu nedostala.

02:00
    Domácí se osvobozují a vyhazují na zakázané uvolnění.

01:42
    Laich trefuje horní tyč Reimerovy branky.

01:13
    Hosté začali aktivněji. A už zasypávají Reimera střelami.

00:49
    První formace Washingtonu drží Toronto pod tlakem.

00:13
    Úvodní buly vyhráli hosté a už zakládají útok.

00:01

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu.

Úvodní buly by se mělo vhodit cca v 1:11.

Vítám vás u onlajn přenosu kde Toronto vyzve Washington.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Ranger – Kessel, Holland, Van Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Lupul – Kulemin, McClement, Raymond – Orr, Smithson, McLaren

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Carlson, Alzner, Strachan, Schilling, Green, Urbom – Ovechkin, Backstrom, Johansson – Brouwer, Laich, Fehr – Ward, Grabovski, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti.

17.04.2013 Washington – Toronto 5:1

má po dvaceti třech odehraných zápasech bilanci 12-10-1 a na svém kontě má dvacet pět bodů. Washington obhajuje šestnáctou pozici v ligové tabulce. Capitals ztrácí na dnešního soupeře pouhé dva body. Nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem je Alexander Ovečkin, který má na svém kontě devatenáct branek a sedm asistencí s celkovým počtem dvacet šest bodů.

má po dvaceti dvou odehraných zápasech neutrální bilanci 13-8-1 a na svém kontě má dvacet sedm bodů. Toronto obhajuje třináctou pozici v ligové tabulce. Maple Leafs ztrácí na první Anaheim osm bodů. Nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem je Phil Kessel, který má na svém kontě dvanáct branek a devět asistencí s celkovým počtem dvacet jedna bodů.

Vítám vás u online přenosu kde Toronto Maple Leafs přivítá na svém domácím ledě na stadionu Air Canada Centre Washington Capitals. Dnešním favoritem je domácí celek Toronto. Dnešní utkání by mělo být vyrovnané a opatrné. Úvodní buly by se mělo vhodit v 01:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 31. Clarkson (Gardiner, Kadri), rozh. náj. Lupul – 56. Ovečkin (Green)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Carlson, Alzner, Strachan, Schilling, Green, Urbom – Ovečkin, Backstrom, Johansson – Brouwer, Laich, Fehr – Ward, Grabovskij, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti

Rozhodca: O'Halloran, Charron – Brisebois, MacPherson