Kadaň – Havířov 4:2 (kon.) | Třebíč – Beroun 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.)
Motor ČB – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Most 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (3:0, 0:0, 1:2)
HC Most
cz Pondelok 11.11.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Ze zimního stadionu v Olomouci je to vše, přeju příjemný zbytek večera. (20:10:21)

Zápas končí za stavu 4:2 pro Kohouty, kteří byli v dnešním utkání jasným favoritem. Mora si tak po dvou duelech bez bodu připisuje tři body.

60:00

59:14
    Po time-outu Mostu zůstává Volke na střídačce.

59:10
    Vošvrda neudržel kotouč ve své výstroji, proto vznikl před jeho klecí velký závar. Ten nakonec dokázal vyřešit Jaroměřský, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:48
    Vošvrda si však musí minimálně jeden zákrok ještě připsat, Bohumil Slavíček ale stejně úspěšný jako před několika okamžiky nebyl.

58:33
    Hanáci se snaží držet kotouč co nejdále od své branky.

58:01
    Probíhají posldní dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i utkání.

57:00
    Olomoučtí jako kdyby poslední minuty trochu vypustili, toho se chytili hosté, kteří chtějí o body ještě zabojovat.

55:24
    Most právě vstřelil branku!
    Těsně předtím, než Jergl opustil trestnou lavici, se hosté prosazují podruhé v utkání! Šimonovu tvrdou střelu od modré čáry srazil Kucharczyk jek volnému PAVLU PÍSAŘÍKOVI, který neměl problém zavěsit za Vošvrdova záda! Asistence: Martin Šimon, Kamil Charousek.

54:20
    Most se sice drží v pásmu Olomouce, nepříchází však žádná střela, kteá by Vošvrdu výrazněji pozlobila.

53:24
    Na ledě zůstává ležet hostující kapitán Zdeněk Tauš, kterého kolenem srazil mladík v olomouckém kádru Aleš Jergl. S Taušem to nevypadá vůbec dobře, do kabiny odchází jen za pomoci masérů. Pravé koleno mosteckého matadora zřejmě nevydrželo. Aleš Jergl (OLO) však dostal jen dvouminutový trest za podražení.

52:56
    Jakub Bartoň si dobře sjel před branku, střela mu však příliš nesedla. Volke zasahovat nemusel.

51:53
    Během krátké chvíle se prezentovali oba obránci Mory, kteří byli zrovna na ledě, tvrdou střelou. Nejprve pálil Catelli, jeho rána branku netrefila, následná dělovka z hole Ondruška byla lapena ve Volkeho rukavici.

50:42
    Mora drží Mostecké už snad dvě minuty v obranném pásmu, obrana hostujícího mužstva v čele s gólmanem Volkem ale odolává.

49:50
    Třetí gól snad není Ostřížkovi souzený! Po parádní výměně s Kucharczykem se dostal kmenový hráč Třince snad ke třetí střele během střídání, rána se však mezi tři tyče nevešla.

49:02
    Ostřížek se vidiny hattricku nechce vzdát, nyní mu však chyběl krok k tomu, aby dosáhl na odražený kotouč.

47:50
    Olomouc právě vstřelila branku!
    I když průběh posledních minut zrovna nepřípomínal hru v početní výhodě, nakonec domácí slaví branku! Jaroměřský nabil kotouč DENISU KINDLOVI, jenž z levého kruhu překonal přesouvajícího se brankáře Volkeho. Asistence: Jan Jaroměřský.

47:00
    O pár vteřin později orazítkoval tentýž hráč tyčku za Volkeho zády!

46:20
    Od modré čáry pálil Bartoň, puk se odrazil od zadního mantinelu před branku, kde už byl připraven David Ostřížek, před kteým zívala pázdná branka! Hattrick ale nezaznamenal!

David Jahoda

Góly a asistencie: 2. Knotek (Rác, Selingr), 17. Ostřížek (Kucharczyk), 19. Ostřížek (Kucharczyk, Bartoň), 48. Kindl (Jaroměřský) – 42. Písařík (Čížek), 56. Písařík (Šimon, Charousek)

HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Cartelli, Ondušek, Janáček, Jaroměřský, Bartoň (C), Staněk, Škůrek – Jergl, Řípa, Kindl – Kucharczyk, Ostřížek, Herman – Rác, Knotek, Selingr – Králík, Vodný.
    HC Most: Volke (Gutsevich) – Hora, Tůma, Slavík, Charousek, Pavelka, Šimon, Čížek – Tauš (C), Smolka, Bojer – Sedláček, Slavíček, Písařík – Andres, Gerhát, Kafan – Jurčík, Zavřel.

Rozhodca: Šutara – Bateček, Štěpán