Kadaň – Havířov 4:2 (kon.) | Třebíč – Beroun 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.)
Motor ČB – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Most 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (3:0, 0:0, 1:2)
HC Most
cz Pondelok 11.11.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

53:24
    Na ledě zůstává ležet hostující kapitán Zdeněk Tauš, kterého kolenem srazil mladík v olomouckém kádru Aleš Jergl. S Taušem to nevypadá vůbec dobře, do kabiny odchází jen za pomoci masérů. Pravé koleno mosteckého matadora zřejmě nevydrželo. Aleš Jergl (OLO) však dostal jen dvouminutový trest za podražení.

46:00
    Vyloučen kapitán Mostu Zdeněk Tauš (MST), který si nedovoleně přidržel protihráče.

37:47
    Robin Staněk (OLO) napodobuje kapitána Bartoně a už podruhé míří za vrátka trestné lavice. Tentokrát se domácí zadák povinil držením hole.

30:55
    Po delší době si vyzkouší hru v přesilovce i Olomouc. Jan Knotek byl zasažen holí Bohumila Slavíčka (MST), který dostává menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

25:16
    Moru na začátku duhé části tráůí nedisciplinovanost. Další trest, druhý v zápase, je udělen kapitánovi Olomouce Jakubu Bartoňovi (OLO) – hákování.

22:24
    Olomouští dlouho v pěti lidech nevydrželi. Dvouminutový trest dostal obránce Robin Staněk (OLO), který podrazil soupeře.

19:58
    Ještě v závěru první třetiny je vyloučen domácí kapitán Jakub Bartoň (OLO) na dvě minuty za hákování.

17:28
    Máme tu dvojnásobné vyloučení na straně hostí. Na dvě minuty za držení hole putuje na trestnou Václav Čížek (MST) a Zdeněk Tauš (MST) na dvě minuty za sekání.

16:14
    Martin Volke (MST) ve velké flustraci praštil hokejkou o mantinel a hlavní rozhodčí mosteckému brankáři uděluje 10 minutový osobní trest za nesportovní chování. Trest odpyká Daniel Hora.

09:46
    Most si zahraje první přesilovku. Denis Kindl (OLO) se provinil podražením. Ještě v ponechané výhodě se však do obrovské šance dostal Kafan, Vošvrda vsedě však dokázal puk vyrazit.

06:31
    Je tu první vyloučení zápasu. Mostecký Martin Šimon (MST) odchází za katr, protože přidžel soupeřovu hokejku.

David Jahoda

Góly a asistencie: 2. Knotek (Rác, Selingr), 17. Ostřížek (Kucharczyk), 19. Ostřížek (Kucharczyk, Bartoň), 48. Kindl (Jaroměřský) – 42. Písařík (Čížek), 56. Písařík (Šimon, Charousek)

HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Cartelli, Ondušek, Janáček, Jaroměřský, Bartoň (C), Staněk, Škůrek – Jergl, Řípa, Kindl – Kucharczyk, Ostřížek, Herman – Rác, Knotek, Selingr – Králík, Vodný.
    HC Most: Volke (Gutsevich) – Hora, Tůma, Slavík, Charousek, Pavelka, Šimon, Čížek – Tauš (C), Smolka, Bojer – Sedláček, Slavíček, Písařík – Andres, Gerhát, Kafan – Jurčík, Zavřel.

Rozhodca: Šutara – Bateček, Štěpán