Kadaň – Havířov 4:2 (kon.) | Třebíč – Beroun 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.)
Motor ČB – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Most 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 11.11.2013, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byly vyhlášeni z hostů Tomáš Král a z domácích Tomáš Štůrala. (20:28:58)

62:03
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk ujížděl do přečíslení tři na jednoho. TOMÁŠ SEDLÁK vzal vše na sebe a střelou nad Královu lapačku rozhodl o zisku dvou bodů pro Šumperk. Bez asistence.

61:21
    Popelkovi nevyšla klička a puk ztratil.

60:49
    Mataiova střela z modré skončila ve Štůralově výstroji.

60:40
    Hrbasův backhand Štůralovi vypadl z lapačky, Sedlák si toho včas všiml a puk odehrál do bezpečí.

60:16
    Šumperk se dostal do ofsajdu.

60:01

Ve třetí třetině jsme gól neviděli a tak po krátké pauze uvidíme prodloužení.

60:00

59:59
    V poslední vteřině pálil Kolouch nad branku Krále.

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:38
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

59:31
    Čermákova střela mířila nad branku Štůraly.

58:59
    Semorád vyjel zpoza branky před Krále jeho zakončení nebylo dostatečně razantní aby překonal dnes skvěle chytajícího Krále.

58:40
    Budínský si sjel k levému kruhu a jeho střela skončila na betonech Štůraly.

57:34

57:24
    Litoměřice vyhodili přes všechny čáry.

57:14

56:59
    Kolouch projel celé kluziště a mezi kruhy vyslal střelu na Krále který jí schoval pod betony.