Montreal – NY Islanders 4:2 (kon.) | NJ Devils – Nashville 5:0 (kon.) | NY Rangers – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – Edmonton 5:4 (kon.) | Colorado – Washington 4:1 (kon.) | Winnipeg – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Anaheim – Vancouver 3:1 (kon.) | Boston – Tampa Bay 3:0 (kon.)
New York Rangers
4:3 (1:1, 1:1, 2:0)
Florida Panthers
cz Pondelok 11.11.2013, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Tento zápas byl dvě třetiny vyrovnaný. Čekalo se na to, kdo udělá chybu. Udělal ji bek Kulikov. V obranném pásmu "namazal" Hegelinovi, který pak našel zcela volného Richardse. Domácí vyhráli zaslouženě, v poslední třetině byli aktivnější.

Hvězdy zápasu
    1. B. Richards
    2. B. Campbell
    3. M. Zuccarello

Československá stopa v zápase
    Tomáš Fleischmann (Florida) – 19:30 čas na ledě, 1 asistence, 0 střel
    Tomáš Kopecký (Florida) – 16:12 čas na ledě, 2 střely (03:36:18)

58:45
    Oddechový čas pro hosty. Florida bude hrát do konce základní hrací doby přesilovku, pokud neskóruje.

58:45
    Vyloučen domácí Kdeider na dvě minuty za krosček.

58:30
    Moc času už nezbývá hostům.

58:03
    Zuccarello na druhé straně šetří drahocenný čas.

57:51
    Panteři se nadechují k poslednímu útoku.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.

56:40
    Kopecký z úhlu brankáře nepřekonal, hosté mohli vyrovnat.

55:56
    Upshall backhendem proti Lundqvistovi neuspěl.

54:41
    Hostující Weaver netrefil poskakující puk, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu domácího celku.

53:06
    Thomasovu pozornost prověřil Stephan, jehož střela narazila na beton připraveného brankáře.

52:55
    Florida právě vstřelila branku!
    Rychlou střelou z dolní hranice kruhů se prosazuje BRIAN CAMPBELL.Hosté snižují na rozdíl jediné branky. Asistence: Tomas Fleischmann, Nick Bjugstad.

52:02
    Hostující Boyes se dostal ke střely z mezikruží, ale kotouč netrefil přesně. Hrací předmět skončil v rohu kluziště.

51:16
    Komerční přestávka.

50:58
    Bjugstad vystřelil zápěstím. Domácí maskovaný muž se štěstím ránu kryl. Jednalo se o jednadvacátou střelu hostujícího celku.

50:36
    Kdeider v obkroužil branku, ale na gólmana Floridy si nepřišel.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 10. Miller (Kreider, McDonagh), 34. Dorsett (Boyle, Zetto), 41. Richards (Hegelin), 47. Zuccarello (Richards, Stephan) – 20. Barkov (Versteeg, Gilbert), 32. Campbel (Gilbert, Versteeg), 53. Campbel (Fleischmann, Bjugstad)

New York Rangers: Lunqvist, Talbot – Del Zotto, Girardi, Stralman, Moore J., Staal, McDonagh, Falk – Miller, Pyatt, Dorsett, Brassard, Richards, Kreider, Stephan, Boyle, Callahan, Moore D., Zuccarello, Mashinter, Hagelin, Pouliot
    Florida Panthers: Thomas, Clemmensen, Markstrom – Kulikov, Weaver, Gudbranson, Campbell, Girlbert, Gilroy – Huberdeau, Fleischmann, Barkov, Winchester, Matthias, Ipshall, Bergenheim, Barch, Gomez, Boyes, Bjugstad, Versteeg, Goc, Kopecký

Rozhodca: Kimmerly, Leggo – Amell, Nansen