Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jekaterinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Lev 0:2 (kon.)
S.Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
Dynamo Moskva
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Sobota 26.10.2013, 15:00KHL

54:58
    Dnes trestné lavice dostali zabrať. Kopejkin za sekanie na 2 minúty.

53:06
    Domáci v plnom počte. Hostia v tejto presilovke nič nepredviedli.

51:06
    Gorovikov oslobodzuje svoj tím na 2 minúty za krošček.

50:19
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Sopin našiel presnou prihrávkou MARKA KVAPILA, ktorý poslal puk ku vzdialenejšej tyčke a vracia štvorgolové vedenie svojmu tímu.
    Asistence: Alexej Sopin a Dmitrij Pestunov.

41:41
    V magickom čase 41:41 je vylúčený domáci Solovjov za držanie.

38:19
    Novosibirsk dal gól!
    ALEXANDER KUTUZOV hneď potom čo sa otriasol zo zásahu pukom vytvoril motiváciu pre svojich spoluhráčov do tretej tretiny. Kutuzov to trafil presne z ľavého kruhu medzi betóny Lazušina.
    Bez asistencie.

33:02
    Ring pred bránou Sibiru hostil profi boxeristou. Babenko a Derljuk vylúčení na 5 minút, Kudroč a Karamnov takisto ako Babenko a Derljuk. Naviac Kudroč dostáva 2 hrubosť.

28:39
    Kudroč za podrazenie.

25:32
    Vylúčenie na obidvoch stranách za hrubosť. Za domácich Mosaljov a za hosti Kudroč.

24:18
    Ignatovič na 2 minúty za nedovolené bránenie.

23:55
    Nedáš – dostaneš. ALEXEJ SOPIN z dobrej streleckej pozície vystrelil na bránu, puk tečoval niekto z hráčov SIbiru a Gajdučenko už nestačil na zmenu reagovať.
    Asistencie: Jury Babenko a Andrej Mironov.

20:17
    Podarený vstup do tretiny nám predviedli hráči Dinama. LEONID KOMAROV dostal prihrávku od Karsumsa, na nič nečakal a prepálil všetko čo mu stalo v ceste.
    Asistencie: Martins Karsums.

19:33
    Lemťugov na dva minúty za krošček.

12:40
    Tak teraz sa už skóre bude meniť. Ďalšia veľmi pekná akcia domácich, na jej konci stál znova úplne voľný hráč, tentokrát MARTINS KARSUMS, ktorému stačilo do prihrávky len vložiť hokejku a puk vošiel do brány už sám.
    Asistencie: Denis Mosaljov a Konstantin Gorovikov.

11:25
    Šanca pre domácich. Na trestnu lavicu odchádza Karamnov

10:45
    Vylúčenie na obidvoch stranách. Za domácich si ide odpočinúť Komarov , za hostí Ignatovič. Obidvaja za hrubosť.

08:27
    Presilovku si zahrajú aj hostia. Za hákovanie je na dva minúty vylúčený Solovjov.

06:31
    Prvá formácia domáceho týmu udrela. Sám u vzdialenejšej žrde sa ocitol DENIS MOSALJOV a do prázdnej brány strieľa prvý gól zápasu. Dinamo tak využíva presilovku.
    Asistencie: Konstantin Gorovikov a Leonid Komarov.

01:38
    Sannikov 2 minúty za podrazenie.

Jakub Šoth

Góly a asistencie: 7. Mosaljov (Gorovikov, Komarov), 13. Karsums (Mosaljov, Gorovikov), 21. Komarov (Karsums), 24. Sopin (Babenko, Mironov), 51. Kvapil (Sopin, Pestunov) – 39. Kutuzov

Dynamo Moskva: Lazušin (Barzman) – Višnevskij, Korjagin, Solovjov, Mironov, Barancev, Derljuk, Budkin, Pestunov – Gorovikov, Mosaljov, Komarov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Babenko, Glazačev, Sopin – Volkov, Kasyančuk, Kvapil.
    HC Sibir Novosibirsk: Gaidučenko ( Pavlov) – Belov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Ignatovič, Butuzov – Lehtera, Kugryšev, Enlund – Kopejkin, Lemťugov, Koskiranta – Monja, Sannikov, Ignatuškin – Šumakov, Karamnov, Romanov.

Rozhodca: Buturlin, Gašilov – Gardeners, Černyšev.