Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jekaterinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Lev 0:2 (kon.)
S.Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Admiral Vladivostok
Sobota 26.10.2013, 15:00KHL

Tri body si z Moskvy odvážajú hostia z Vladivostoku. Ja Vám prajem príjemný zvyšok víkendu, dovidenia pri ďalších prenosoch. (17:17:13)

60:00

59:34
    Vladivostok dal gól! Vladivostok poisťuje svoje víťazstvo gólom do prázdnej brány z hokejky ALEXEJA UGAROVA!
    Asistencia: Jegor Antropov

55:42
    Spartak Moskva dal gól!
    Domáci znižujú zásluhou VJAČESLAVA KOZLOVA!
    Asistencia: Alexej Krutov

53:11
    Vladivostok dal gól! Na 2:0 v prsopech hostí zvyšuje ANDREJ NIKITENKO!
    Asistencia: Enver Lisin

Dnešné stretnutie sleduje 4250 divákov.

47:39
    Vylúčenie Admiral! Alexej Ugarov, 2 minúty, hákovanie.

47:17
    Vylúčenie Spartak! Igor Volkov, 2 minúty, sekanie.

44:15
    Vylúčenie Admiral! Viktor Drugov, 2 minúty, hákovanie.

42:53
    Nariadené trestné strieľanie pre Spartak! Exekútorom bude Mikhail Mamkin po tom čo ho fauloval Felix Schütz.

41:55
    Vylúčenie Spartak Moskva! Valerij Vasiljev, 2 minúty, hákovanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

Po druhej tretine vedú hostia na strely 19:13. Jedna z devätnástich striel prešla za chrbát Jeffa Glassa a tak Admiral vedie po druhej tretine jednogólvým rozdielom.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:01
    Vladivostok dal gól! Vladivostok sa ujíma vedenia, strelcom gólu je NIKLAS BEGFORS!
    Asistencie: Richard Gynge a Dmitri Kostromitin

20:01
    Začala druhá tretina.

Strelecky boli v prvej tretine aktívnejší hostia a to v pomere 9:4.

20:00
    Prvá tretina skončila.

15:58
    Vylúčenie Spartak! Denis Bodrov, 2 minúty, hákovanie.

Róbert Michalec

Góly a asistencie: 56. Kozlov (Krutov) – 34. Begfors (Gynge, Kostromitin), 54. Nikitenko (Lisin), 60. Ugarov (Antropov)

Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Kulik, Sergejev, Bodrov, Vasiljev, Mamkin, Sorokin, Nekolenko – Anderson, Wandell, Žerdev – Špirko, Kozlov, Krutov – Junkov, Volkov, Nesterov – Černych, Nikulin, Voronin
    Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundström) – Osipov, Ternavskij – Porseland, Antropov – Zemčjonok, Poleščuk – Lisin, Nikitenko, Ugarov – Bergfors, Gygne, Schultz – Sokolov, Gratčjov, Bortninkov – Pervušin, Barbašev, Drugov – Kuznetsov.

Rozhodca: Romasko, Odins – Juris, Chubykin