Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jekaterinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Lev 0:2 (kon.)
S.Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)

58:15
    Belov sa pokúšal znížiť ale Lazušin sa stihol presunúť a vykopnúť jeho strelu.

57:34
    Volkov sa snažil pretlačiť puk cez betón Gaidučenka ale ten nepustil a zachránil svoj tím od ďalšieho gólu.

56:58
    Hostia v plnom počte.

56:24
    Domácim sa tak ako hosťom v presilovke nedarí.

54:58
    Dnes trestné lavice dostali zabrať. Kopejkin za sekanie na 2 minúty.

54:10
    Hráči Dinama naďalej útočia, asi im tento výsledok nestačí.

53:06
    Domáci v plnom počte. Hostia v tejto presilovke nič nepredviedli.

51:06
    Gorovikov oslobodzuje svoj tím na 2 minúty za krošček.

50:19
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Sopin našiel presnou prihrávkou MARKA KVAPILA, ktorý poslal puk ku vzdialenejšej tyčke a vracia štvorgolové vedenie svojmu tímu.
    Asistence: Alexej Sopin a Dmitrij Pestunov.

46:20
    Strelec jediného gólu Sibiru teraz pomohol svojim spoluhráčom v obrane, keď zabránil jasnej šanci Dinama.

44:30
    Hostia vybehli do tretej tretiny ako vymenený a na Lazušina posielajú jednu strelu za druhou, ale väčšina striel ide aj tak vedľa.

43:41
    Domáci v plnom počte.

43:22
    Kopejkin poslal puk na vzdialenejšiu tyč, Ožiganov v dobré streleckej pozícii puk netrafil.

41:41
    V magickom čase 41:41 je vylúčený domáci Solovjov za držanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:19
    Novosibirsk dal gól!
    ALEXANDER KUTUZOV hneď potom čo sa otriasol zo zásahu pukom vytvoril motiváciu pre svojich spoluhráčov do tretej tretiny. Kutuzov to trafil presne z ľavého kruhu medzi betóny Lazušina.
    Bez asistencie.

Jakub Šoth

Góly a asistencie: 7. Mosaljov (Gorovikov, Komarov), 13. Karsums (Mosaljov, Gorovikov), 21. Komarov (Karsums), 24. Sopin (Babenko, Mironov), 51. Kvapil (Sopin, Pestunov) – 39. Kutuzov

Dynamo Moskva: Lazušin (Barzman) – Višnevskij, Korjagin, Solovjov, Mironov, Barancev, Derljuk, Budkin, Pestunov – Gorovikov, Mosaljov, Komarov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Babenko, Glazačev, Sopin – Volkov, Kasyančuk, Kvapil.
    HC Sibir Novosibirsk: Gaidučenko ( Pavlov) – Belov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Ignatovič, Butuzov – Lehtera, Kugryšev, Enlund – Kopejkin, Lemťugov, Koskiranta – Monja, Sannikov, Ignatuškin – Šumakov, Karamnov, Romanov.

Rozhodca: Buturlin, Gašilov – Gardeners, Černyšev.