HC Slovan – Zvolen 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 3:6 (kon.) | Košice – Spišská N. Ves 10:2 (kon.)
Žilina – Topoľčany 1:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 1:6 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Topoľčany
Sobota 26.10.2013, 14:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Extraliga juniorov

Končí sa nám zápas juniorskej extraligy v ľadovom hokeji, v ktorom Žilina prehráva s Topoľčanmi 1:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:08:32)

60:00

59:31
    Domácim sa nedarí a na hokejky sa vkráda nervozita.

58:54
    Hostia v plnom počte.

59:01
    Do konca tretej časti hry ostáva necelá minúta.

58:32
    Oddychový čas Žilina.

57:48
    Domáci pred Pravdom, znovu však bez streľby.

56:54
    Vylúčenie Topoľčany, 2 minúty dostáva Boris Belianský za podrazenie. Domáci majú ideálnu šancu vyrovnať.

56:11
    Nuž, čaká nás zrejme napínavý záver duelu.

55:35
    Topoľčany dali gól!
    Hostia sa ujímajú vedenia, keď dostal osamotený ADAM MIŠUTA krížnu prihrávku a Maroš Mikoláš už nemal šancu sa presunúť. Asistencie: Richard Barták, René Geier.

55:01
    Do konca tretej časti hry ostáva necelých 5 minút.

54:36
    Po prihrávke Čičalu bol sám pred brankárom hostí Patrik Ligas, no Denis Pravda ho vychytal.

54:11
    Domáci sa snažia, hostia kontrujú nebezpečnými protiútokmi.

53:24
    Teubner v postavení mimo hru a verdikt rozhodcov sa mu veru nepozdáva.

53:48
    Rýchly protiútok hostí, pred Gašparovičom musel hasiť Maroš Mikoláš.

52:32
    Zicho s Holákom zabojovali o puk, ten sa dostal medzi kruhy k Lipovskému. Adrián chvíľu počkal, pozrel sa na postoj brankára poslal puk priamo do jeho výstroje.

51:14
    Domáci preberajú aktivitu, snažia sa ešte pred koncom tretiny niečo vymyslieť.

50:17
    Príležitosť Žiliny, keď Patrik Ligas hľadal voľného Lipovského, k tomu sa však puk napokon nedostal.

49:42
    Milan Dolinajec šliapol na plyn a ušiel obrancom hostí, jeho strela príklepom z ľavej strany si cestu za chrbát Denisa Pravdu nenašla.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Lipovský – 10. Pánis (Kmeť, Ondruška), 56. Mišuta (Barták, Geier)

MsHK Žilina: Mikoláš (Majerík) – Solar, Niník, Šuda, Prášek (A), Mičík, Pekný – Pšurný, Michalek, Lipovský, Vrábel, Dolinajec M., Jurík, Janák, Rogoň, Dolinajec L., Teubner, Ligas, Holák, Čičala (C), Zicho (A). Tréner: I. Marták.
    HC Topoľčany: Pravda (Halo) – Grman, Petrek, Belianský, Kmeť, Ondruška (A), Piterka, Kopecký – Geier, Rufati, Barták, Ondruš (C), Šťastný, Gašparovič, Laššo (A), Mišuta, Trenčan, Pánis, Hudec. Tréner: D. Saliji.

Rozhodca: Lajčiak – Ševčík, Peterka