Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jekaterinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Lev 0:2 (kon.)
S.Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Avangard Omsk
1:2 (0:1, 1:0 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 26.10.2013, 12:00KHL

Zápas hore a dole, s množstvom faulom rozlúštili len nájazdy, v ktorých sa nemýlil len Kuznecov. Ten dnes strelil prvý gól zápasu, na 1:1 vyrovnával domáci Popov. Dva body teda putujú Traktoristom, ja sa s Vami lúčim, dopísania priatelia. (14:31:05)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Traktor Čeljabinsk. Víťazný a aj jediný nájazd zakončil dnes jediný strelec hostí JEVGENIJ KUZNECOV!

Kosticyn ani po druhýkrát úspešný nebol!

Jevgenij Kuznecov premieňa svoj pokus a hostia tak vedú 1:0.

Maxim Kazakov za domácic skúšal pre zmenu blafák do bekhendu, ale taktiež nemieril presne. Stále 0:0 po dvoch sériách.

Anton Glinkin volil forhendový blafák, ale puk nakoniec za čiaru nedostal.

Ako druhý šiel Alexandr Popov, jemu puk utiekol, bol až príliš ďaleko a k zakončeniu ani nedošlo.

Andrej Kosticyn z Čelajainska volil strelu, ale tá šla mimo.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nájazdy začnú približne o 14:25.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:45
    Vypadá to tak, že o víťazovi rozhodnú nájazdy.

63:36
    Kuznecov bol eliminovaný dobre postaveným obrancom.

62:53
    Domáci nič svetaborné nevymysleli a tak to opäť môžu "rozjet" aj hostia.

61:39
    V útoku sa snažia presadiť domáci.

60:55
    Predĺženie prebieha ve podobnom duchu ako väčšina zápasu. Obe mužstvá si len vymieňajú puk zo strany na stranu.

60:01
    Začalo predĺženie.

Tretia dvadsaťminútovka nepriniesla nič zaujímavé, opäť len to isté – vylúčenia a vylúčenia. Preto sa o osude tohto zápasu rozhodne až v predĺžení.