Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jekaterinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Lev 0:2 (kon.)
S.Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 1:0 (po pr.) | D. Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
Avtomobilist Jekaterinburg
7:4 (1:3, 3:0, 3:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Sobota 26.10.2013, 13:00KHL

53:56
    Kudla sa previnil nedovoleným bránením, čo znamená, že hostia musia na dve minúty pozastaviť svoje útočné chúťky. Budú totiž hrať v oslabení.

19:16
    Domáci majú šancu znížiť prostredníctvom presilovej hry. Za nedovolené bránenie si nútene oddýchne Kolcov.

13:17
    Avtomobilist si v plnom počte dlho nezahral. Na dve minúty ho opäť oslabí Lepistö, ktorý sa previnil hákovaním.

11:10
    Prvú presilovú hru v zápase si zahrajú hostia. Domáci útočník Levadovskij totiž dostal menší trest za držanie.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 3. Arťom Černov (Lazerev, Lepisto), 25. Alexej Simakov (Bez asistencie), 30. Alexej Simakov (Bez asistencie), 38. Anton Lazarev (Černov, Malychin), 41. Tobias Viklund (Bez asistencie), 56. Jemelejev (Trjamkin), 60. Sergej Demagin (SImakov) – 1. Dmitry Makarov (Bez asistencie.), 15. Dmitry Makarov (Teemu Hartikainen), 18. Arturs Kulda (Alexej Kargorodov), 50. Alexander Pankov (Sergej Zinovjev)

Avtomobilist Jekaterinburg: Lobanov (Fomin) – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepistö, Jegin, Antonov, Rybnickij – Levandovskij, Stewart, Jemelejev – Lazarev, Ćernov, Malychin – Děmagin, Fjodorov, Simakov – Golyšev, V. Strelcov, Arkalov – Deveaux.
    HC Salavat Julajev Ufa: V. Volkov (Vasilevskij) – Babčuk, Kulda, Višněvskij, Isangulov, Zubarev, Kolcov, Koněv, Gurkin – Makarov, Dubrovskij, Hartikainen – Mereskin, Chlystov, Záborský – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Pankov, Zinovjev, Stěpanov.