Vladivostok – Riga 3:0 (kon.) | Chabarovsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Lev 5:3 (kon.)
Novokuzneck – HC Slovan 1:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Ufa – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Novgorod – Čerepovec 0:2 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (kon.) | Kazaň – Jaroslavľ 2:0 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Salavat Julajev Ufa
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Traktor Čeljabinsk
Nedeľa 29.09.2013, 13:00KHL

Domáci hokejisti rozhodli o svojom triumfe v poslednej časti hry a do tabuľky si pripisujú 3 body.

Od nás je to pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (15:12:12)

60:00

59:45
    Panov je na ľade, presilová hra ostáva nevyužitá.

59:05
    Prebieha záverečná minúta stretnutia, Ufa s najväčšou pravdepodobnosťou získa dôležité 3 body.

58:30
    Domáci sa už nikam ponáhľať nemusia, ale predsa len by pri vlastnej početnej výhode nemali byť súperom zatlačení v obrannej tretine...

57:45
    Ešte sa bude vylučovať. Na trestnú lavicu smeruje za hákovanie hosťujúci kapitán Panov.

57:00
    Do konca riadnej hracej doby ostávajú iba tri minúty a domáci fanúšikovia už mexickými vlnami oslavujú víťazstvo svojho tímu.

56:02
    Salavat Ufa dala gól!

A zrejme je rozhodnuté! domáci sa dostali do brejku 2 proti jednému, SERGEJ ZINOVJEJ príliš nerozmýšľal a tvrdou ranou prekonal Garnetta. Asistenciu si pripisuje Alexander Pankov.

55:39
    Glinkin tvrdo vypálil, ale Vasilevskij zasahovať nemusel, puk smeroval mimo priestoru brány.

55:05
    Gólman Garnett už s pribúdajúcim časom nemá toľko práce ako doposiaľ, jeho spoluhráči ale budú musieť zabrať naplno.

54:13
    Zakázané uvoľnenie Ufy.

53:55
    Domáci sa už stiahli do obrannej ulity na vlastnej modrej čiare. Traktor bude mať čo robiť ak chce ešte pomýšľať na vyrovnanie.

53:04
    Dugin naskočil z trestnej lavice a nedokázal zachytiť dlhú prihrávku svojich spoluhráčov. Píska sa icing.

52:57
    Garnett nemal veľa práce, jeho tím hrá už v plnom počte.

52:18
    Presilovka sa hráčom Ufy vôbec nedarí, teraz sa dokonca dopustili zakázaného uvoľnenia.

51:30
    Hosťujúci hokejisti sa zatiaľ bezproblémovo bránia.

50:57
    Vylúčenie na strane hostí. Za sekanie si oddýchne Dugin.

50:02
    Domáci Hartikainen sa dostal do samostatného úniku, v ktorom bol ale zastavený zákrokom na hranici faulu. aj napriek tomu dokázal vystreliť, ale Garnetta neprekonal. Vylučovať sa nebude.

49:26
    Domáci chceli útočiť, ale Makarova zastavil ofsajd.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 23. Zinovjej (Dubrovskij), 48. Chlystov (Mereskin, Koněv), 57. Zinovjej (Pankov) – 35. Čistov (Rjabykin, Vasilčenko)

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Gafjullin) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Babčuk, Sopel, Koněv, Isangulov – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mereskin, Chlystov, Dubrovskij – Pihlström, Zinovjev, Pankov – Musatov, Stěpanov, Gluchov – Slepyšev
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Děmčenko) – Bondarev, Kondratěv, Rjabykin, Vasilčenko, Guskov, Katičev, Fljagin – Popov, Čistov, Bulis – Dugin, Kontiola, Kosticyn – Glinkin, Kurjanov, Panov – Cybin, Osnovin, Sajustov – Mokin

Rozhodca: Odinš, Soin – Balodis, Sadovnikov