Spišská N. Ves – Trenčín 3:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Skalica 3:4 (po s.n.) | Košice – HC Slovan 6:3 (kon.)
Poprad – Žilina 6:5 (po pr.) | Zvolen – Topoľčany 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 4:1 (kon.)

Slovan Bratislava dal gól!
    Po skončení presiloviek sa dostal k puku nekrytý ERIK ERNST a trafil do odkrytej brány. Asistencia: Šimon Klimčík

59:22
    Domáci v plnom počte.

59:00
    Slovan stále bez šance aj v prevahe o dvoch hráčov.

57:22
    Brankár Košíc Rusňák dve minúty za podrazenie.

57:16
    Po tejto šanci sa strhla bitka medzi Buraľom a Danišovským. Hosťujúci útočník nakoniec zápasníckym chvatom zložil domáceho obrancu. Obaja hráči už odišli do kabín, rozhodocovia rozdelili tresty zaujímavo a hostia hrajú presilovku.

57:16
    Michalčin s Markušom postupovali dvaja na bránu. Domáci kapitán zobral zodpovednosť na seba, ale Bohuš aj so šťastím nekapituloval.

57:07
    Oba tímy s piatimi hráčmi.

55:07
    Vylúčenie na oboch stranách za hrubosť. Košice 2 minúty Lenďák, Slovan 2 minúty Javorek.

55:00
    Domáci kontrolujú hru a hosťom tečú nervy,

53:30
    Na druhej strane sa ocitli v šanciach Zikmund a Borecký.

53:00
    Slovanisti až teraz preverili Rusňáka, keď strieľal Petráš.

50:59
    Hostia po šiestom góle vymenili brankára. Do bránkoviska sa postavil Marián Bohuš.

50:59
    Košice dali gól!
    Ukážková kombinácia Oceliarov. Zikmund prihral Markušovi, ten počkal na správny moment, vrátil puk pred bránu a LADISLAV ZIKMUND zavŕšil svoj hetrik. Asistencia: Denis Markuš, Marek Borecký

50:26
    Rýchla akcia. Hrivňák vyhral buly a RADOVAN BONDRA prestrelil Baroša. Asistencia: Samuel Hrivňák.

49:36
    Domáci rozohrali rovnaký signál ako v prvej tretine. Tentoraz pálil od modrej Markuš a LADISLAV ZIKMUND opäť úspešne tečoval. Asistencie: Denis Markuš, Ľubomír Buraľ.

49:29
    Bondra v dobrej pozícii len do brankára.

48:39
    Aktivita domácich prináša svoje ovocie. K faulu bol donútený Ficel. 2 minúty za podrazenie.

48:00
    Markuš zachytil zlú rozohrávku Slovanistov. Trafil však len bočnú sieť.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Tomáš Lengyel

Góly a asistencie: 17. Zikmund (Lenďák, Markuš), 22. Stupeň (Fedorko, Schnelly), 39. Kaszonyi (S. Hrivňák, Michalčin), 50. Zikmund (Markuš, Buraľ), 51. Bondra (S. Hrivňák), 51. Zikmund (Markuš, Borecký) – 13. Mikšík, 36. Roth (Zajíček, Mikšík), 60. Ernst (Klimčík)

HC Košice: Rusňák – Briják, Pavúk, Michalčin, Buraľ, Lenďák, Pribula, Medvec, Grega – Borecký, Markuš, Zikmund – Stupeň, Schnelly, Fedorko – Bondra, S. Hrivňák, Kaszonyi – Dimun, Socha, Drábik
    HC Slovan Bratislava: Baroš (51. Bohuš) – Červenka, Jurkovič, Ficel, Bednárik, Roth, M. Černák, Turan, Benčat – Danišovský, S. Petráš, Klimčík, Kratochvíla, Bednarič, Zajíček, Mikšík, Javorek, Kojda, Ernst, Bundzík

Rozhodca: R. Lauff – Bogdaň, Kalina