Spišská N. Ves – Trenčín 3:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Skalica 3:4 (po s.n.) | Košice – HC Slovan 6:3 (kon.)
Poprad – Žilina 6:5 (po pr.) | Zvolen – Topoľčany 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 4:1 (kon.)
po s.n.
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:4 (1:0, 1:1, 1:2)
HK Skalica
Nedeľa 29.09.2013, 10:30Extraliga juniorov

Od nás je to pre dnešok všetko, tešíme sa na vás niekedy nabudúce. (13:03:29)

00:65
    Hostia vyhrávajú po samostatných nájazdoch! O ten rozhodujúci sa postaral dnešný hrdina ANDREJ KAZINOTA, ktorý hetrikom zabezpečil, že 2 body smerujú na Záhorie.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie sa skončilo, o víťazovi rozhodnú až samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:17
    Oba celky si uvedomujú, aké dôležité je v týchto chvíľach nespraviť chybu. Stav je stále 3:3 a zápas sa blíži k samostatným nájazdom, ktoré rozhodnú o jeho víťazovi.

63:00
    Stretnutie sleduje priamo na štadióne 108 divákov.

61:23
    Prvá minúta predĺženia je za nami, presný zásah sme doposiaľ nevideli.

60:01
    Začalo predĺženie.

Ani po 60 minútach hry sa na Liptove nerozhodlo o víťazovi duelu. Nasledovať bude predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:01
    Prebieha posledná šesťdesiatsekundovka riadnej hracej doby. Pútec i Ďuriš si dávajú extrémny pozor, jediná chyba by teraz znamenala prehru.

58:00
    Do konca riadnej hracej doby ostávajú iba 2 minúty.

56:57
    Čas do naplnenia riadnej hracej doby sa neúprosne kráti. Podarí sa ešte niektorému z celkov skórovať alebo budeme svedkami predĺženia?

53:59
    Skalických juniorov čaká v zápase siedmeho kola súboj s rovesníkmi z Košíc. Podarí sa Záhorákom víťazne sa naladiť pred týmto súbojom alebo prvýkrát v sezóne 2013/2014 okúsia trpkosť prehry?

50:47
    Hokejistov Liptovského Mikuláša čaká v ďalšom kole opäť náročný duel, tentokrát sa predstavia na klzisku Slovana Bratislava. Zatiaľ za nerozhodného stavu 3:3 stále živia nádej, aby do hlavného mesta republiky cestovali víťazne naladení. Do konca riadnej hracej doby však ešte ostáva približne 9 minút a o ničom ešte ani zďaleka nie je rozhodnuté.

49:11
    A opäť sa niekto neudržal na uzde! Rozhodca udeľuje hosťujúcemu Michaelovi Danielovi trest 10+20 minút za nešportové správanie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Kristián Šóoš

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Janček (Bača, Lištiak), 37. Števuliak (Janček, Danko), 50. Lištiak (Furdek) – 27. Kovalovský (Šohajda), 42. Kazinota (Mihalka, Petráš), 43. Kazinota (Petráš), rozh. náj. Kazinota

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, Danko, Janči, Škandera, Kučera, Pida – Janček, Lištiak, Števuliak – Furdek, Oško, Kabáč – Laco, Pawelski, Brezniak
    HK Skalica: Ďuriš – Volek, Šohajda, Klíma, Mihalka, Kadlečík, Jakub Kukliš – Kotzman, Kovalovský, Babiar – Petráš, Kubín, Kazinota – Kutlák, Daniel, Tomáš Kukliš

Rozhodca: Jakubec – Paulíny, Vyšný