Lorient – Marseille 0:1 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.)
Bastia – Toulouse 0:0 (kon.) | Brest – Rennes 0:2 (kon.) | Valenciennes – Nancy 0:0 (kon.)

86
    Střídání provedli i domácí, do utkání se podívá Ismaël Traoré a střídá Ahmeda Kantariho.

84
    Střídání hostů. Z trávníku odešel Abdoulaye Doucouré a zbývající minuty budou patřit Alou Diarrovi.

80
    Po něm hlavičkoval Benschop a na brankové čáře vyhlavičkoval jeden z hostujících hráčů!

79
    Lesoimier vyslal krásnou a tvrdou ránu – Costil vyrazil na roh!

65
    Střídají i hosté, dohráno má Víctor Montaño a místo něj nastupuje Cheick Diarra.

55
    Další obrovská šance Brestu! Costil nedostatečně vyboxoval centr zprava, ke střele se tak dostal Grougi a gólman Rennes musel svou chybu napravovat zákrokem na rohový kop.

54
    Po centru z pravého křídla hlavičkoval osamocený Ba, jenže mířil nad!

46
    Domácí udělali do druhé půle dvě změny, odešli Larsen Touré a Mário Lička a místo nich nastoupili Adama Ba a Benoît Lesoimier.

42
    Moc nechybělo a Benschop snížil! Jeho pokus u bližší tyče končí přičiněním hostů mimo hrací plochu.

38
    Rennes právě vstřelilo branku!
    A už je to o dvě branky. Domácí obrana nechala trestuhodně volného VÍCTORA MONTAÑA, na kterého mířil Féretův centr a hlavička do Thébauxova protipohybu znamená stav 0:2.

29
    Málem bylo srovnáno. Po centru si na míč naběhl Grougi a Costil reflexivně na brankové čáře vykopl!

28
    Už je tady a znamená vedení hostů! ABDOULAYE DOUCOURÉ nasadil k velkému sólu, přešel přes několik protihráčů a prudkou střelou pod břevno nedal Thébauxovi šanci.