Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | AC Miláno – Fiorentina 1:3 (kon.) | CFC Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Lazio – AS Rím 3:2 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Bergamo – Inter 3:2 (kon.)
AC Miláno
1:3 (0:2)
ACF Fiorentina
Nedeľa 11.11.2012, 15:00Talianska Seria A

88
    Florencia dala gól! Keď nie Fernandéz, tak niekto iný ! EL HAMDAOUI sa s nejakými kombináciami netrápil a z diaľky vypálil na Abbiatiho. Jeho strela domácemu brankárovi nedala najmenšiu šancu, bola perfektne umiestnená.

87
    Naopak obrovskú šancu na strelenie gólu mal Fernandéz, ktorý si po prihrávke od Cassaniho perfektne prešiel za obranu domácich a následne nastrelil žrď Abbiatiho brány.

76
    Striedanie aj na opačnej strane, tentokrát príde na ihrisko Cassani, ktorý nahradí Toniho.

75
    Uvidíme posledné striedanie na strane domácich v tomto zápase. Kapitána Ambrosiniho vymení Robinho.

68
    Navyše Mexés za faul na Toniho vidí žltú kartu.

65
    Rozhodca hostí Aquilaniho okamžite sťahuje z ihriska a nahradí ho Fernández.

63
    O necelú minútu a pol neskôr vidí žltú kartu za nešetrný zákrok Aquilani, ktorý zostrelil Constanta. Ten zostáva ležať na zemi s bolestivou grimasou.

61
    V 61. minúte prichádza trest v podobe žltej karty pre kapitána domácich Ambrosiniho za faul.

60
    AC Miláno dalo gól! A z ničoho nič prichádza gól domácich ! Po centri El Shaarawyho do šestnástky sa k zakončeniu pätičkou dostal Mexés, jeho pokus však trafil iba žrď Vivianovej brány. Následne sa ale k lopte dostal striedajúci PAZZINI, ktorý už loptu usmernil do siete.

56
    Uvidíme striedanie aj na strane hostí, z ihriska odíde srbský útočník Ljajić a nahradí ho El Hamdaoui.

46
    Druhým striedaním je výmena Emanuelsona za Bojana.

46
    Prvou zmenou je náhrada Pata, ktorý zahodil šancu na vyrovnanie. Na jeho miesto príde Pazzini.

38
    Florencia dala gól! A spomenutý Pasqual perfektne nahral Valerovi do bezprostrednej vzdialenosti od brankára, kde bola až štvorica domáci, ale dokonca ani tí ho nedokázali zastaviť a VALERO strieľa druhý gól hostí v dnešnom zápase.

35
    A Pato nepremieňa ! Trestuhodne netrafil bránu a skóre sa teda nemení !

33
    V dnešnom stretnutí uvidíme pokutový kop ! Roncaglia v pokutovom území fauloval útočníka domácich Pata, ktorý bude zahrávať penaltu !

33
    Roncaglia si teraz zaslúžil žltú kartu za faul vo vzdušnom súboji proti Patovi.

30
    Nepekný zákrok teraz predviedol obranca domácich Bonera na Valera. Uvidí za to žltú kartu.

24
    Hráč hostí si teraz nedovolene počínal v strednej časti ihriska, Pizzarovi sa očividne verdikt rozhodcu nepáčil a trochu mu ušli nervy za čo vidí v 24. minúte žltú kartu.

10
    Florencia dala gól! A toto vhadzovanie sa hosťom darí využiť ! Po viacerých hlavičkách v pokutovom území AC Milána sa lopta dostáva k voľnému AQUILANIMU, ktorý nedal Abbiatimu šancu a strieľa svoj prvý gól v drese ACF Florencia.