Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | AC Miláno – Fiorentina 1:3 (kon.) | CFC Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Lazio – AS Rím 3:2 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Bergamo – Inter 3:2 (kon.)
Lazio Rím
3:2 (2:1)
AS Rím
cz Nedeľa 11.11.2012, 15:00 • Stadio Olympico • Talianska Seria A

To je ode mne vše. Děkuji za pozornost a nashledanou u dalších zápasů Série A. (17:07:17)

Dnešní utkání nám nabídlo vyrovnaný zápas, 5 branek, 2 červené karty a fantastickou fotbalovou atmosféru. Do vedení šel po brance Lamely AS Řím. Na jeho branku dokázalo Lazio do poločasu odpovědět a to hned 2x. Do listiny střelců se zapsali Candreva a Klose. Navíc na konci prvního poločasu oslabil AS De Rossi, který udeřil Mauriho do obličeje a vyfasoval červenou kartu. Na začátku druhého poločasu vyrobil školáckou chybu Piris a jeho nabídkou Mauri nepohrdl. V závěru zápasu byl po druhé žluté vyloučen Mauri a z následného přímého kopu vstřelil kontaktní branku Pjanić. V nastaveném čase měl ještě velkou příležitost Osvaldo, ale ve vyložené šanci zklamal. Řím tak patří Laziu.

Řím se zahalí do blankitně modrých barev. Římské derby ovládlo Lazio.

90+4
    Čas se hráčům AS krátí. Navíc je u míče Lazio.

90+3
    Bradley dlouhým centrem našel Osvalda. Ten byl ve výborném náběhu a zcela sám před brankářem Marchettim. Bohužel pro AS svůj pokus z voleje namířil mimo branku.

90+2
    Hráči Lazia si pomáhají dlouhými odkopy. AS se nemůže natrvalo usadit před brankou Lazia.

90+1
    Lazio viditelně zdržuje hru. To se nelíbí fanouškům, ani hráčům AS.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 4 minuty.

90
    Lazio se snaží držet míč u rohového praporku a sbírat cenný čas.

89
    Marquinho fauloval Ledesmu. Za svůj zákrok ve středu hřiště vidí žlutou kartu.

88
    AS chce z dnešního zápasu minimálně bod a začíná hrát vabank.

86
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    MIRALEM PJANIĆ nachytal na švestkách brankáře Lazia z uctivé vzdálenosti. AS je tak zpátky v zápase.

85
    Pro kapitána Lazia to byla v dnešním utkání již druhá žlutá, a tak musí logicky následovat červená.

85
    Mauri chytil míč rukou a vidí žlutou kartu.

83
    Candreva není schopen dále pokračovat ve hře. Nahradí jej Cana.

82
    Candreva se na hřišti svíjí v křečích. Rozhodčí povolává na hrací plochu lékaře Lazia.

81
    Marquinho vystřelil, ale jeho slabou střelu zlikvidoval bez větších problémů Marchetti.

79
    Tachtsidis stáhl k zemi Brocchiho. Za svůj faul tak vidí žlutou kartu.

78
    Pjanić si v dobré pozici míč sám ukopl. Míč tak uvede zpátky do hry odkopem brankář Marchetti.