Žižkov – Táborsko 5:1 (kon.) | Čáslav – Varnsdorf 0:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
5:1 (3:0)
FC SILON Táborsko
cz Nedeľa 11.11.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Máme za sebou utkání 15. kola druhé ligy, které vyznělo jednoznačně pro domácí tým FK Viktoria Žižkov. Ten vyhrál nad jihočeským Táborskem vysoko 5:1. Hlavním strůjcem vítězství Žižkova byl Martin Surynek, který zaznamenal v prvním poločase čistý hattrick. Ve druhém poločase zvyšovali Mareš a Sedláček již na 5:0, těsně před koncem pak výsledek kosmeticky upravil Vladimír Dobal. (12:09:55)

90+2
    Domácí již nikam nepospíchají a snaží se zápas dohrát s míčem na kopačkách.

90+1
    MAS právě vstřelil branku!
    Boháčem vyražená střela Jasanského se dostala ke zcela osamocenému VLADIMÍRU DOBALOVI, který snižuje na 5:1.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Domácí zvyšují již na 5:0, když při rychlém brejku Kotyza našel MICHAL SEDLÁČKA, který měl hodně času na to, aby si míč zpracoval a následně pohodlně zakončil!

89
    Až do zakončení se prodíral Hejný.Přes dva stopery hostujícího celku se ale nedokázal prosadit.

88
    Opět musel zasahovat gólman Boháč, který znovu pokryl slabou střelu Voráčka.

88
    Hosté střídají. Odstupuje Kočí a nastupuje Strnad.

87
    Po zemi vystřelil Šimák a opět musel zasahovat gólman Boháč. Míč ale v pohodě schoval do rukavic.

86
    V postavení mimo hru se ocitl následně také Kotyza.

86
    Další pokus o útočnou akci Žižkova skončil ofsajdem Surynka.

86
    Sebevědomý Boháč nyní proti Machovi vyběhl daleko mimo vápno, celou situaci ale zvládl.

85
    U balonu byl Kotyza, jeho centr do vápna byl ale hodně nepovedený.

84
    Domácí v pohodě kontrolují závěr zápasu.

83
    Dnešní zápas sleduje 816 diváků.

83
    Domácí potřetí střídají. Odešel Richard Kalod a nastupuje Karel Hejný.

82
    Hosté zkoušejí alespoň zkorigovat stav, zatím jsou ale daleko od brány Boháče.

81
    Kočí se snažil po zemi přihrávat do vápna Žižkova. Před Boháčem zasáhl ještě pozorný Besta.

80
    Domácí fotbalisté jsou nyní v euforii a tlačí se na polovinu soupeře.

Petr Bílek

Góly: 13. Surynek, 32. Surynek, 43. Surynek, 77. Mareš, 90. Sedláček - 90+1. Dobal

Karty:   38. Besta (ZIZ), 69. Sedláček (ZIZ) - 27. Jasanský (SEZ), 35. Dobal (SEZ)

FK Viktoria Žižkov: Boháč - Šťastný, Bodeček, Besta, Čermák - Kotyza, Sloboda (61. Sedláček), Hílek, Mareš (78. Bartošák) - Kalod (83. Hejný), Surynek
    FC SILON Táborsko: Fryšták - Gallo, Kotrba, Kočí (88. Strnad), Džafič (28. Voráček), Macha, Ciferský, Mráz, Jasanský, Šimák, Dobal

Rozhodca: Zelinka - Paták, Flesar