Marseille – Nice 2:2 (kon.) | Lorient – Bordeaux 0:4 (kon.) | Sochaux – Lyon 1:1 (kon.)
Montpellier – Paríž 1:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:2 (1:0)
OGC Nice
cz Nedeľa 11.11.2012, 14:00 • Stade Vélodrome • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (15:55:39)

A je dobojováno. Domácí favorit nakonec nezvládl závěr utkání a s Nice se rozešel smírně 2:2.

V prvním poločase jasně dominovala domácí hráči. Ti si hned na začátku vytvořili dvě obrovské šance, ale ani jednu nedokázal Cheyrou proměnit. Ještě větší možnost poslat Marseille do vedení měl Valbuena, ale ten neproměnil pokutový kop. Další střely a centrované míče pak vyřešil výborně chytající Ospina, který drží svůj tým. Pět minut před přestávkou se ale Marseille přeci jen dočkala. Z levé strany nacentroval aktivní Valbuena, na míč si naskočil Dede Ayew, který poslal domácí do zaslouženého vedení.

Jenže do druhé půle vstoupili lépe borci z Nice. Ti stále tlačili před branku Mandandy a v 51. minutě se jim podařilo vyrovnat. Na zadní tyč si naběhl aktivní Cvitanich, který hezkou hlavičkou překonal domácího brankáře. V 69. minutě se po rychlé akci dostal k míči Mathieu Valbuena, který se štěstím překonal Ospina a poslal Marseille znovu do vedení. Jenže pak domácí polevili a hosté diktovali tempo hry. Pouhou minutu před koncem se na malém vápně dostal k míči Abriel, který nekompromisně propálil Mandadu a vyrovnal. Pak už se nic nestalo a týmy si body rozdělily.

90+4
    vypadá to, že utkání skončí remízou. Což je určitě úspěch hlavně pro hosty z Nice.

90+3
    Ale domácí jsou v posledních minutách v útočné fázi zoufalí, což nyní dokázal i Jordan Ayew, který napálil míč vysoko nad branku Nice.

90+2
    Pro centrovaný míč si opět došel Mandanda, který pospíchá s rozehrávkou.

90+1
    Hosté stále kombinují na polovině domácích. To se nelíbí fanouškům Marseille, kteří to dávají najevo pískotem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

89
    Nice právě vstřelilo branku!

Tak hostům to přeci jen vyšlo a za svojí snahu jsou odměněni vyrovnávací brankou. Po levé straně utekl jeden z hráčů Nice, nacentroval do vápna, tam míč napálil Eysseric, ale rána mu vůbec nesedla a míč doputoval na malé vápno. Jenže tam se objevil FABRICE ABRIEL, který propálil Mandandu.

88
    A další útočnou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.

87
    Pro centrovaný míč si výborně došel pozorný Mandanda.

86
    Hostující borci opět kombinují na polovině Marseille. Závěr utkání bude ještě hodně zajímavý.

85
    Nice o míč přišlo a dopředu šli domácí. Z vápna to zkusil Dede Ayew, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde stál Ospina.

84
    Hosté se usadili na polovině domácích a snaží se něco vymyslet.

83
    Hosté naposledy v tomto utkání střídají. Dohrál Bautheac a přišel Maupay.

82
    Střídající Loic Remy byl ošetřen a v utkání bude pokračovat.

80
    Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.

79
    Dopředu se nyní tlačil Jordan Ayew, ale míč mu utekl do zámezí.

78
    Další střídání hostů. Dohrál aktivní Cvitanich a přišel Bosetti.

76
    Hosté se nyní usadili na polovině Marseille, ale nakonec se nedostali ani ke střele.