Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | AC Miláno – Fiorentina 1:3 (kon.) | CFC Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Lazio – AS Rím 3:2 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Bergamo – Inter 3:2 (kon.)
FC Turín
1:0 (0:0)
Bologna FC
cz Nedeľa 11.11.2012, 15:00Talianska Seria A

V příštím kole zajíždějí Turínští změřit síly do hlavního města s fotbalisty tamějšího AS. Bologna bude doma hostit Palermo. (16:53:57)

Utkání nakonec končí zaslouženým vítězstvím Turína, který byl po celý zápas aktivnějším celkem a dokázal jednu ze svých šancí přetavit ve vstřelenou branku. Běžela 65. minuta a domácí kopali roh, po kterém padl míč na hlavu D´Ambrosia a ten se nemýlil. Hosté si zejména v závěru utkání vytvořili tlak, srovnat se jim ale nepodařilo.

90+3
    Na programu je odkop od Gilletovy brány. Do konce utkání chybí dvacet vteřin.

90+2
    Turínští se brání zuby nehty. Bologna už nemá příliš mnoho času.

90+1
    Hrát se budou tři minuty nad rámec čisté hrací doby.

90
    Ani oni ale gólovou pojistku nepřidávají.

89
    Nepříjemný padáček Meggioriniho vyškrábl Agliardi nad horní tyč. Rohový kop si vyzkoušejí také domácí.

89
    Z toho ale "nezapršelo".

88
    Turín se v závěrečných minutách soustředí především na obranu. Bologna má k dispozici rohový kop.

86
    Z voleje vypálil Gilardino, míč ale letěl vedle levé tyčky. Gillet navíc dráhu jeho letu v pohodě kontroloval.

84
    Balon se teď snesl na hlavu úplně volného Meggioriniho, tomu ale zakončení vůbec nevyšlo.

83
    Motta rozšířil řady karetních hříšníků.

82
    D'Ambrosio se snažil ubránit míč před dotírajícím soupeřem, nakonec je to ale roh pro hostující celek.

80
    Centr se však snesl pouze na horní síť.

80
    Turín bude moci kopat od rohového praporku.

78
    Hosté teď nadělali zmatky před domácí svatyní, nakonec se ale Bologna připravila o možnost zakončení vlastní chybou.