Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | AC Miláno – Fiorentina 1:3 (kon.) | CFC Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Lazio – AS Rím 3:2 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Bergamo – Inter 3:2 (kon.)
AC Miláno
1:3 (0:2)
ACF Fiorentina
Nedeľa 11.11.2012, 15:00Talianska Seria A

A je koniec ! Hlavný rozhodca fúkol do píšťalky a ukončil trápenie domáceho tímu v dnešnom zápase. Znamená to tiež, že hráči ACF Florencia vyhrali štvrtý zápas v rade, dnes pomerom 1:3. V druhom polčase sa najprv podarilo Pazzinimu znížiť na 1:2, avšak v samom závere sa krásnou strelou prezentoval El Hamdaoui, ktorý stanovil výsledné skóre 1:3. Ja sa s Vami lúčim a prajem Vám pekný zvyšok tohto víkendu a nabudúce dovidenia. (16:55:11)

90+
    Hráči hostí sa už vôbec nikam neponáhľajú, nepúšťajú loptu zo svojich kopačiek. Ani hráči domáceho tímu nevyzerajú, že by chceli v dnešnom zápase ešte niečo vymýšľať.

90
    Rozhodca signalizuje, že nadstavovať sa budú tri minúty nad rámec riadneho hracieho času.

89
    Zdá sa že je už po zápase, domáce AC Miláno muselo hrať s otvorenou obranou a to malo za následok tretí gól v sieti Abbiatiho. Dnes to vyzerá, že si hráči vo fialovom odnesú z Milána cenné tri body.

88
    Florencia dala gól! Keď nie Fernandéz, tak niekto iný ! EL HAMDAOUI sa s nejakými kombináciami netrápil a z diaľky vypálil na Abbiatiho. Jeho strela domácemu brankárovi nedala najmenšiu šancu, bola perfektne umiestnená.

87
    Naopak obrovskú šancu na strelenie gólu mal Fernandéz, ktorý si po prihrávke od Cassaniho perfektne prešiel za obranu domácich a následne nastrelil žrď Abbiatiho brány.

86
    Do konca riadneho hracieho času zostáva necelých 5 minút, uvidíme či sa podarí domácim niečo s výsledkom spraviť.

85
    Hráči domáceho AC už toho zrejme majú dosť, za pravé stehno sa bolestivo chytá obranca Bonera, zrejme prichádzajú kŕče.

84
    Z rohového kopu žiadna šanca pre domácich nevznikla, naopak sa dopredu púšťajú hostia.

83
    O zmenu výsledku sa teraz snažil Boateng, jeho strela však bola odvrátená na roh.

82
    Minúty do konca stretnutia nám plynú a vyloženú šancu sme okrem tej gólovej v tomto polčase ešte nevideli. Uvidíme či sa to v nasledujúcich ôsmich minútach zmení.

81
    El Shaarawy opäť centroval do pokutového územia, tam však na loptu dočiahol jedine brankár hostí Viviano.

80
    Z toho nič nevzniklo, napriek tomu si hostia stále držia loptu na svojich kopačkách , čo im určite vyhovuje. Do konca riadneho hracieho času totiž zostáva už len 10 minút.

79
    Cassani tentokrát na opačnej strane hasil situáciu, kde už sa uvoľňoval Robinho. Hostia zakladajú protiútok.

78
    Po rohu nasledovala prudká, ale nepresná strela na Abbiatiho bránu a tak hostia lotu strácajú.

77
    Valero svojou aktivitou pri rohovej zastávke vybojoval roh pre hostí, tí sa budú mať po dlhšej dobe možnosť usadiť pred šestnástkou AC MIlana.

76
    Striedanie aj na opačnej strane, tentokrát príde na ihrisko Cassani, ktorý nahradí Toniho.

75
    Uvidíme posledné striedanie na strane domácich v tomto zápase. Kapitána Ambrosiniho vymení Robinho.