Bayern – Augsburg 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 1:1 (kon.) | Leverkusen – Lipsko 2:2 (kon.)
Mainz – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 3:1 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 2:4 (kon.)
Hertha BSC
2:4 (1:3)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 18.11.2017, 18:30 • Olympijský štadión v Berlíne • Nemecká Bundesliga • 12. kolo

90
    V záverečnej minúte riadneho hracieho času využíva Dieter Hecking aj svoje tretie striedanie. Na trávnik sa po dlhej prestávke zavinenej zranením dostáva Josip Drmić. Na lavičku náhradníkov smeruje Thorgan Hazard.

88
    Hrdinom dnešného zápasu bude zrejme brazílsky útočník Raffael. Strelec dvoch gólov v 88. minúte opúšťa dianie na ihrisku a na záverečné minúty prenecháva miesto Vincenzovi Grifovi.

82
    Druhé striedanie v podaní domáceho mužstva. Na trávnik sa dostane aj Maximilian Mittelstädt, ktorý vymení Salomona Kaloua. Ten si pripísal gólovú asistenciu a patril k aktívnejším hráčom na ihrisku.

74
    Striedanie na strane hostí je v tejto chvíli realitou. Fabian Johnson toho v dnešnom dueli príliš veľa neukázal, a tak ho na záverečnú štvrťhodinu nahradí Patrick Herrmann.

62
    Domáci tréner Pál Dárdai posiela na trávnik prvého čerstvého hráča. Je ním Valentino Lazaro, ktorý nahradí dnes trošku nevýrazného Alexandra Essweina.

Miroslav Kováčik

Góly: 28. Ibišević, 71. Weiser – 5. Stindl, 14. T. Hazard (pen.), 20. Raffael, 77. Raffael

Karty:   13. Rekik (HER), 90+2. Ibišević (HER) – 90+3. Drmić (MNC)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:12.
    Hertha BSC: Almenning Jarstein – Weiser, Langkamp, Rekik, Plattenhardt – Esswein (62. Lazaro), Maier, Skjelbred, Kalou (82. Mittelstädt) – Selke, Ibišević.
    Náhradníci: Kraft – Pekarík, Mittelstädt, Torunarigha, Duda, Lazaro, Lustenberger.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt – T. Hazard (90. Drmić), Kramer, Zakaria, Johnson (74. Herrmann) – Stindl, Raffael (88. Grifo).
    Náhradníci: Sippel – Oxford, Jantschke, Herrmann, Cuisance, Grifo, Drmić.

Rozhodca: Bastian Dankert – René Rohde a Markus Häcker.