Chabarovsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Groznyj 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – S. Moskva 1:4 (kon.)
Arsenal Tula – Kazaň 0:0 (kon.)
Dynamo Moskva
1:1 (0:1)
FK Achmat Groznyj
cz Sobota 18.11.2017, 12:00 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Tento zápas končí smírně. Oba týmy vstřelily gól, a tak se rozchází po remíze 1:1. Utkání to bylo velmi vyrovnané. (13:59:34)

90+4

90+3
    Hostující hráč zápas dohraje, pokračuje se dál.

90+2
    Zaurbek Plijev zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékaři.

90+1
    Tři minuty uvidíme nad rámec zápasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Anton Švec zpracoval míč v pokutovém území a vypálil nad branku.

87
    Sledujeme poklidný závěr zápasu, do výraznější šance se nikdo nemůže probojovat.

85
    Anton Těrechov hledal dlouhým pasem naběhnutého spoluhráče, přihrávka ale postrádala přesnost.

83
    Krásně to sehráli hosté, jenže zakončující Bekim Balaj byl v postavení mimo hru. Případný gól by pochopitelně neplatil.

83
    Žlutou kartu dostává (FK Achmat Groznyj).

Dnešní utkání sleduje 3 329 diváků.

83
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Odise Roši, přichází Dantas Rodolfo.

82
    Nyní to zkoušeli také domácí, Alexandr Tašajev vypálil, ale trefil jen obránce Achmatu.

81
    Hostující celek se dostal do zakončení, Rizvan Ucijev neprostřelil obránce.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, stav je stále vyrovnaný.

78
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ablaye Mbengue, přichází Bekim Balaj.

78
    Další šance, tentokrát na straně Moskvy. Alexandr Tašajev minul hlavičkou vzdálenější tyč.

77
    Odise Roši mohl poslat své spoluhráče do vedení, ale jeho pohotovou ránu kryje domácí brankář.