cz Nedeľa 14.08.2016, 20:00Olympijské hry - stolný tenis

Čína – Velká Británie 3:0
    Švédsko – Jižní Korea 1:3
    Japonsko – Hong Kong 3:1
    Rakousko – Německo 1:3

Maharu Yošimura vítězí nad Chun Ting Wongem ve čtvrtém setu poměrem 11:6 a posílá Japonsko do semifinále!

Bastian Steger to dokázal! Poráží svého rakouského soupeře Stefana Fegerla 3:0 na sety a zajišťuje Německu rozhodující postupový bod!

Japonci nakonec zvládají čtyřhru a jdou do vedení! Yošimura s Niwou dokázali porazit své soupeře Ho a Tanga 3:1 na sety! Japonsko – Hong Kong 2:1!

Je tomu skutečně tak! Rakouská dvojice Habesohn/Gardos dokázali porazit Steger s Bollem 3:2 na sety a vynutit si ještě další zápas! Rakousko – Německo 1:2!

Jun Mizutani nakonec dokázal porazit svého soupeře Wonga výsledkem 3:2 a vybojoval pro Japonsko velmi důležitý vyrovnávací bod! Japonsko – Hong Kong 1:1!

Dmitrij Ovtcharov vítězí ve třetím setu 11:8 a to znamená, že po výhře 3:0 na sety vybojoval pro Německo druhý bod! Rakousko – Německo 0:2!

Ihned ten první dokázal Tang využít! Tomu se tak povedlo otočit utkání ze stavu 0:2 na 3:2 a získat pro svůj tým první bod! Japonsko – Hong Kong 0:1!

Timo Boll vítězí ve třetím setu 12:10 a v utkání pak celkově 3:0 na sety! Rakousko – Německo 0:1!