Tímy (muži) – štvrťfinále (kon.)
koniec udalosti
Tímy (muži) – štvrťfinále

cz Nedeľa 14.08.2016, 15:00Olympijské hry - stolný tenis

Jsou za námi úvodní dva čtvrtfinálové duely, ze kterých se podle předpokladů radují z postupu Čína a Jižní Korea. Odpolední část začne ve 20:00, do té doby vám přejí hezký den. (17:48:37)

Dopolední část právě skončila!

Je konec! Youngsik Jeoung poráží svého švédského soupeře Kristiana Karlssona 3:1 na sety! Švédsko – Jižní Korea 1:3!

10:5! 5 postupových mečbolů pro Jeounga a celou Jižní Koreu!

Jeoung jde ve čtvrtém setu nad švédským hráčem do vedení 5:3. Jižní Korea je už opravdu velmi blízko postupu.

Ano, Jeoung získává třetí sadu hladce 11:3 a jde do vedení 2:1 na sety. Jižní Koreu už tak dělí pouze jediný set od postupu do semifinále.

Vstup do třetího setu ale patří jednoznačně Jeoungovi, který vede již 6:1. Třetí se stává jednoznačnou záležitostí pro jihokorejského hráče.

No vida! Karlssonovi se nakonec podařilo vyhrát celý druhý set poměrem 11:8 a srovnat tak stav zápasu na 1:1!

Švéd ale dokázal zabrat a srovnat stav na 7:7! Čeká nás tedy vyrovnaná koncovka druhé sady.

Druhá sada je zatím o něco vyrovnanější, přesto si ale Korejec dokázal vypracovat vedení 5:3.

11:4! To je výsledek, kterým získává jihokorejský stolní tenista první sadu nad svým soupeřem Kristianem Karlssonem!

Jeoung si dokázal vypracovat již vedení 8:3 a kráčí za vítězstvím v první sadě.

Možná poslední dvouhru duelu mezi Švédskem a Jižní Koreou obstarají Kristian Karlsson, který se utká s Youngsik Jeoungem, stav první sady je zatím vyrovnaný 2:2.

Jihokorejská dvojice Jeoung/Lee vítězí ve třetím setu poměrem 11:7, po kterém poráží švédskou dvojici Gerell/Karlsson M. výsledkem 3:0 na sety! Švédsko – Jižní Korea 1:2!

Jeoung/Lee vedou ve třetím setu již 5:2 a kráčí tak za druhým bodem pro svoji zemi.

Také druhý set je minulostí! Jihokorejci zatím ve čtyřhře naprosto jasně dominují, po výsledku 11:4 vedou již 2:0 na sety.

Korejská dvojice zatím dominuje také ve druhém setu, na tabuli nyní svítí stav 7:4 pro Jeoung/Lee.

Jeoung/Lee vítězí v prvním setu proti švédské dvojici naprosto jednoznačným rozdílem 11:2 a ujímají se tak vedení 1:0 na sety.