cz Nedeľa 14.08.2016, 20:00Olympijské hry - stolný tenis

Známe tedy postupující čtyřku, která postupuje do semifinále. Pro tuto chvíli je to ode mě vše, již ale za nějakou hodinku a půl se s vámi budu těšit na první ženské semifinále. Do té doby vám přeji příjemný večer. (22:54:34)

Švédsko – Jižní Korea 1:3
    Japonsko – Hong Kong 3:1
    Rakousko – Německo 1:3

Odpolední část právě skončila!

Maharu Yošimura vítězí nad Chun Ting Wongem ve čtvrtém setu poměrem 11:6 a posílá Japonsko do semifinále!

Yošimura a celé Japonsko už je opravdu hodně blízko, stav čtvrté sady je nyní 8:5 pro hráče ze země vycházejícího slunce.

Yošimurovi se ale daří bleskově vyrovnat na 4:4!

Hongkongský hráč se chytil! Start čtvrté sady patří jemu, neboť vede již 4:1!

Ještě nekončíme! Wong vítězí ve třetím setu nakonec poměrně jasně 11:5 a snižuje stav utkání na 1:2!

Wong se ale evidentně ještě nechce vzdát, ve třetím setu si dokázal vybudovat náskok 6:4.

Velmi blízko postupu do semifinále je již také Japonsko, jelikož Yošimura se v souboji s Wongem ujímá vedení již 2:0 na sety!

Bastian Steger to dokázal! Poráží svého rakouského soupeře Stefana Fegerla 3:0 na sety a zajišťuje Německu rozhodující postupový bod!

Steger jde ve třetím setu do vedení 4:1 a přibližuje Německo čím dál tím více k postupu. Na vedlejším stole je stav druhé sady mezi Yošimurou a Wongem srovnaný 7:7.

13:11! To je výsledek druhého setu, který opět vyhrává německá hráč Bastian Steger, Německo je tak už pouze jedinou sadu od postupu do semifinále.

Yošimura se po výsledku 11:8 v první sadě dostává do vedení 1:0 na sety a přiblížil tak Japonce k semifinále.

V duelu Japonska a Hong Kongu se odehrává také další zápas a to mezi Yošimurou, který nastupuje za japonský tým a Wongem, který hraje za hongkongský tým.

Druhá sada mezi Stegerem a Fegerlem je zatím velmi vyrovnaná, o jediný bod vepředu je ale německý hráč, 6:5.

Bastian Steger vítězí nad Fegerlem v prvním setu 11:8 a dostává se do vedení 1:0 na sety!

Japonci nakonec zvládají čtyřhru a jdou do vedení! Yošimura s Niwou dokázali porazit své soupeře Ho a Tanga 3:1 na sety! Japonsko – Hong Kong 2:1!

Další dvouhru v duelu Rakouska s Německem obstarají Stefan Fegerl, který se utká proti Bastianu Stegerovi.