Denný prehľad na LOH Rio 2016 - 8. deň | (kon.) | | | Denný prehľad na LOH Rio 2016 - 9. deň | (kon.) |
Sedemboj (ženy) | (kon.) | | | Skok o žrdi - kvalifikácia (muži) | Vítěz: S. Kendricks (USA) (kon.) |
400 m - semifinále (muži) | Vítěz: K. James (GRN) (kon.) | | | Skok do diaľky - finále (muži) | Vítěz: J. Henderson (USA) (kon.) |
100 m - semifinále (ženy) | Vítěz : S. Fraserová-Pryceová (JAM) (kon.) | | | 10 000 m - finále (muži) | Vítěz : M. Farah (GBR) (kon.) |
800 m - semifinále (muži) | Vítěz: P.-A. Bosse (FRA) (kon.) | | | 100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompson (JAM) (kon.) |
Maratón (ženy) | Jemima Sumgongová (Keňa) (kon.) |
50 m voľným spôsobom - finále (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) | | | 1500 m voľným spôsobom - finále (muži) | Vítěz: G. Paltrinieri (ITA) (kon.) |
4x100 m polohové preteky - finále (ženy) | Vítěz : USA (kon.) | | | 4x100 m polohové preteky - finále (muži) | Vítěz : USA (kon.) |
Do 94 kg - finále (muži) | Vítěz: S. Moradi (IRI) (kon.) | | | Nad 75 kg (ženy) | Vítěz: Y. Espinosová (VEN) (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozície - kvalifikácia (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (RUS) (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozície - finále (muži) | Vítěz: N Campriani (ITA) (kon.) |
Prostné (muži) - finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Preskok (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Kôň na šírku (muži) - finále | Vítěz: S. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradlá (ženy) - finále | Vítěz: A. Mustafinová (RUS) (kon.) |
Celodenný live blog | (kon.) | | | Celodenný live blog | (kon.) |
Tímy (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Tímy (muži) – štvrťfinále | (kon.) |
Tímy (muži) – štvrťfinále | (kon.) |
Do 91 kg - popoludňajšie semifinále (muži) | Vítěz: Vassiliy Levit (KAZ) (kon.) | | | Nad 91 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopoludňajšie semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopoludňajšíe štvrťfinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Dusmatov (UZB) (kon.) |
Do 75 kg - popoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - popoludňajšie semifinále (muži) | Vítěz: Sofiane OUMIHA (FRA) (kon.) | | | Do 64 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Šprint - semifinále (muži) | Vítěz: J. Kenny, C. Skinner (GBR) (kon.) | | | Šprint - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: R. Jamesová (GBR) (kon.) |
Omnium - vylučovacie preteky na 15 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) | | | Šprint - finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Šprint - 1/16 a opravy (ženy) | (kon.) | | | Omnium - stíhačka na 4 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) |
Preteky mužov | Zlato: Dorian VAN RIJSSELBERGHE (NED) (kon.) | | | Preteky žien | Zlato: Charline PICONOVÁ (FRA) (kon.) |
Parkúr jednotlivci - kvalifikácia | (kon.) | | | Parkúr tímy - kvalifikácia | (kon.) |
Veľká Británia - USA | 2:1 (kon.) | | | Austrália - Japonsko | 2:0 (kon.) |
Čína - Nový Zéland | 0:3 (kon.) |
3 m doska (ženy) - finále | Vítěz: T. Ši (CHN) (kon.) |
Šabľa, družstvá (ženy) | Rusko (kon.) | | | Kord, družstvá (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Čierna Hora - Španielsko | 9:9 (kon.) | | | Austrália - Grécko | 12:7 (kon.) |
USA - Taliansko | 10:7 (kon.) | | | Francúzsko - Chorvátsko | 9:8 (kon.) |
Grécko-rímsky do 59 kg - kvalifikácia | (kon.) | | | Grécko-rímsky do 75 kg - kvalifikácia | (kon.) |
Grécko-rímsky do 75 kg - finále | Vítěz: R. Vlasov (RUS) (kon.) | | | Grécko-rímsky do 59 kg - finále | Vítěz: I. Borrero Molina (CUB) (kon.) |
Španielsko - Argentína | 1:2 (kon.) | | | Belgicko - India | 3:1 (kon.) |
Holandsko - Austrália | 4:0 (kon.) |
Dvojice - kvalifikácia | (kon.) |
Záverečný deň (muži) | Vítěz: J. Rose (GBR) (kon.) |
koniec udalosti
Dvojice - kvalifikácia
Veronika Pancuráková
Konečné poradie:
1. Ishchenková, Romashinaová (RUS) 98.0667
2. Xuechen, Wenyan (CHN) 96.0667
3. Yukiko, Risako (JPN) 94.4000
4. Carbonellová, Mengualová (ESP) 93.7667
5. Ananasová, Voloshynaová (UKR) 93,5333
6. Cerrutiová, Ferrová (ITA) 91.1333
7. Simoneauová, Thomasová (CAN) 90.0667
8. Augeová, Chretienová (FRA) 86.8667
9. Anita Alvarezová, Mariya Korolevaová (USA) 86.4333
10. Papazoglouová, Plataniotiová (GRE) 86,1000
11. Ramirezová, Garciaová (MEX) 85,7333
12. Alexandriová, Alexandriová (AUT) 85.2667
13. Borgesová, Miccuciová (BRA) 84.0333
14. Gigerová, Krausová (SUI) 83.5667
15. A. Nemichová, Y. Nemichová (KAZ) 81.4000
16. Bernardová, Dufková (CZE) 80.5333
17. Piedrahitová, Estradová (COL) 80,4667
18. Clarková, Federiciová (GBR) 79.9667
19. E. Sanchezová, S. Sanchezová (ARG) 79.8333
20. Limanouskayaová, Yesipovichová (BLR) 79.0000
21. Gloushkovová, Tetelbaumová (ISR) 78,9000
22. Daabousová, Labáthová (SVK) 77,7000
23. Ahmed, Hassanien (EGY) 77.6000
24. Pabloová, Stackpoleová (AUS) 74.7667
Štartovacia listina:
1. Estefania Piedrahitová, Monica Estradová (COL)
2. Anastasia Leventhal, Ievegeniia Tetelbaumová (ISR)
3. Evangelia Papazoglouová, E. Plataniotiová (GRE)
4. Naďa Daabousová, Jana Labáthová (SVK)
5. Lolita Ananasová, Anna Voloshynaová (UKR)
6. Karem Ramirezová, Nuria Garciaová (MEX)
7. Laura Augeová, Margaux Chretienová (FRA)
8. Soňa Bernardová, Alžběta Dufková (CZE)
9. Iryna Limanouskayaová, Veronika Yesipovichová (BLR)
10. Yukiko Inui, Risako Mitsui (JPN)
11. Katie Clarková, Olivia Federiciová (GBR)
12. Ona Carbonellová, Gemma Mengualová (ESP)
13. Luisa Borgesová, Maria Eduarda Miccuciová (BRA)
14. Etel Sanchezová, Sofia Sanchezová (ARG)
15. Alexandra Nemichová, Yekaterina Nemichová (KAZ)
16. Sophie Gigerová, Sascia Krausová (SUI)
17. Linda Cerrutiová, Costanza Ferrová (ITA)
18. Xuechen Huang, Wenyan Sun (CHN)
19. Jacqueline Simoneauová, Karine Thomasová (CAN)
20. Anna-Maria Alexandriová, Eirini-Marina Alexandriová (AUT)
21. Nikita Pabloová, Rose Stackpoleová (AUS)
22. Anita Alvarezová, Mariya Korolevaová (USA)
23. Natalia Ishchenková, Svetlana Romashinaová (RUS)
24. Samia Ahmed, Dara Hassanien (EGY)
1. Ishchenková, Romashinaová (RUS) 98.0667
2. Xuechen, Wenyan (CHN) 96.0667
3. Yukiko, Risako (JPN) 94.4000
4. Carbonellová, Mengualová (ESP) 93.7667
5. Ananasová, Voloshynaová (UKR) 93,5333
6. Cerrutiová, Ferrová (ITA) 91.1333
7. Simoneauová, Thomasová (CAN) 90.0667
8. Augeová, Chretienová (FRA) 86.8667
9. Anita Alvarezová, Mariya Korolevaová (USA) 86.4333
10. Papazoglouová, Plataniotiová (GRE) 86,1000
11. Ramirezová, Garciaová (MEX) 85,7333
12. Alexandriová, Alexandriová (AUT) 85.2667
13. Borgesová, Miccuciová (BRA) 84.0333
14. Gigerová, Krausová (SUI) 83.5667
15. A. Nemichová, Y. Nemichová (KAZ) 81.4000
16. Bernardová, Dufková (CZE) 80.5333
17. Piedrahitová, Estradová (COL) 80,4667
18. Clarková, Federiciová (GBR) 79.9667
19. E. Sanchezová, S. Sanchezová (ARG) 79.8333
20. Limanouskayaová, Yesipovichová (BLR) 79.0000
21. Gloushkovová, Tetelbaumová (ISR) 78,9000
22. Daabousová, Labáthová (SVK) 77,7000
23. Ahmed, Hassanien (EGY) 77.6000
24. Pabloová, Stackpoleová (AUS) 74.7667
Štartovacia listina:
1. Estefania Piedrahitová, Monica Estradová (COL)
2. Anastasia Leventhal, Ievegeniia Tetelbaumová (ISR)
3. Evangelia Papazoglouová, E. Plataniotiová (GRE)
4. Naďa Daabousová, Jana Labáthová (SVK)
5. Lolita Ananasová, Anna Voloshynaová (UKR)
6. Karem Ramirezová, Nuria Garciaová (MEX)
7. Laura Augeová, Margaux Chretienová (FRA)
8. Soňa Bernardová, Alžběta Dufková (CZE)
9. Iryna Limanouskayaová, Veronika Yesipovichová (BLR)
10. Yukiko Inui, Risako Mitsui (JPN)
11. Katie Clarková, Olivia Federiciová (GBR)
12. Ona Carbonellová, Gemma Mengualová (ESP)
13. Luisa Borgesová, Maria Eduarda Miccuciová (BRA)
14. Etel Sanchezová, Sofia Sanchezová (ARG)
15. Alexandra Nemichová, Yekaterina Nemichová (KAZ)
16. Sophie Gigerová, Sascia Krausová (SUI)
17. Linda Cerrutiová, Costanza Ferrová (ITA)
18. Xuechen Huang, Wenyan Sun (CHN)
19. Jacqueline Simoneauová, Karine Thomasová (CAN)
20. Anna-Maria Alexandriová, Eirini-Marina Alexandriová (AUT)
21. Nikita Pabloová, Rose Stackpoleová (AUS)
22. Anita Alvarezová, Mariya Korolevaová (USA)
23. Natalia Ishchenková, Svetlana Romashinaová (RUS)
24. Samia Ahmed, Dara Hassanien (EGY)
1. Ishchenková, Romashinaová (RUS) 98.0667
2. Xuechen, Wenyan (CHN) 96.0667
3. Yukiko, Risako (JPN) 94.4000
4. Carbonellová, Mengualová (ESP) 93.7667
5. Ananasová, Voloshynaová (UKR) 93,5333
6. Cerrutiová, Ferrová (ITA) 91.1333
7. Simoneauová, Thomasová (CAN) 90.0667
8. Augeová, Chretienová (FRA) 86.8667
9. Anita Alvarezová, Mariya Korolevaová (USA) 86.4333
10. Papazoglouová, Plataniotiová (GRE) 86,1000
11. Ramirezová, Garciaová (MEX) 85,7333
12. Alexandriová, Alexandriová (AUT) 85.2667
13. Borgesová, Miccuciová (BRA) 84.0333
14. Gigerová, Krausová (SUI) 83.5667
15. A. Nemichová, Y. Nemichová (KAZ) 81.4000
16. Bernardová, Dufková (CZE) 80.5333
17. Piedrahitová, Estradová (COL) 80,4667
18. Clarková, Federiciová (GBR) 79.9667
19. E. Sanchezová, S. Sanchezová (ARG) 79.8333
20. Limanouskayaová, Yesipovichová (BLR) 79.0000
21. Gloushkovová, Tetelbaumová (ISR) 78,9000
22. Daabousová, Labáthová (SVK) 77,7000
23. Ahmed, Hassanien (EGY) 77.6000
24. Pabloová, Stackpoleová (AUS) 74.7667
1. Xuechen, Wenyan (CHN) 96.0667
2. Yukiko, Risako (JPN) 94.4000
3. Carbonellová, Mengualová (ESP) 93.7667
4. Ananasová, Voloshynaová (UKR) 93,5333
5. Cerrutiová, Ferrová (ITA) 91.1333
6. Simoneauová, Thomasová (CAN) 90.0667
7. Augeová, Chretienová (FRA) 86.8667
8. Papazoglouová, Plataniotiová (GRE) 86,1000
9. Ramirezová, Garciaová (MEX) 85,7333
10. Borgesová, Miccuciová (BRA) 84.0333
11. Gigerová, Krausová (SUI) 83.5667
12. A. Nemichová, Y. Nemichová (KAZ) 81.4000
13. Bernardová, Dufková (CZE) 80.5333
14. Piedrahitová, Estradová (COL) 80,4667
15. Clarková, Federiciová (GBR) 79.9667
16. E. Sanchezová, S. Sanchezová (ARG) 79.8333
17. Limanouskayaová, Yesipovichová (BLR) 79.0000
18. Gloushkovová, Tetelbaumová (ISR) 78,9000
19. Daabousová, Labáthová (SVK) 77,7000
1. Yukiko, Risako (JPN) 94.4000
2. Carbonellová, Mengualová (ESP) 93.7667
3. Ananasová, Voloshynaová (UKR) 93,5333
4. Augeová, Chretienová (FRA) 86.8667
5. Papazoglouová, Plataniotiová (GRE) 86,1000
6. Ramirezová, Garciaová (MEX) 85,7333
7. Borgesová, Miccuciová (BRA) 84.0333
8. Bernardová, Dufková (CZE) 80.5333
9. Piedrahitová, Estradová (COL) 80,4667
10. Clarková, Federiciová (GBR) 79.9667
11. Limanouskayaová, Yesipovichová (BLR) 79.0000
12. Gloushkovová, Tetelbaumová (ISR) 78,9000
13. Daabousová, Labáthová (SVK) 77,7000