Sturm Graz – Austria 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:1 (kon.) | Ried – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
Grodig – Mattersburg 1:1 (kon.)
SV Grodig
1:1 (1:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 19.09.2015, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakúska Bundesliga • 9. kolo

78
    Právě centr Markuse Pinka byl poslední věcí, kterou se hráč hostí prezentoval. Zhruba dvanáct minut před koncem přepouští místo Florianu Templovi.

74
    Poslední střídání Grödigu přichází již patnáct vteřin před koncem, kdy Lucas Venuto, který na začátku druhé půle zahodil velkou šanci, předává místo Danieli Schützovi.

60
    První střídání vidíme také v dresu hostí. Mario Grgić nahradí na place Svena Spranglera.

53
    Domácí podruhé střídají. Z placu odchází Sandro Djurić, kterého nahrazuje Christian Derflinger.

46
    Domácí o půlce mění sestavu. Z placu odchází Harald Pichler, který měl žlutou kartu, a nahrazuje jej Benjamin Sulimani.