Real Madrid – Granada 1:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:0 (kon.) | Eibar – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Sociedad – Espanyol 2:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:3 (1:1)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 19.09.2015, 22:00Španielska LaLiga • 4. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:16. (23:53:31)

Je dobojované! Tento zápas bol rozhodne zaujímavý. Napokon sa z plného bodového zisku tešia hostia z Barcelony, ktorých spasil v 90.minúte Pérez gólom po rohovom kope. Real Sociedad hral od konca prvého polčasu bez vylúčeného Rulliho, no napriek tomu bol nebezpečným pre súpera a mal šance. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa.

90+3

90+2
    San Sebastian sa nepoložil a ďalej príkladne bojuje, lenže hostia si už dávajú pozor na všetky centrované lopty.

90+1
    Rozhodca nadstavuje tri minúty!
    90. Hernán PÉREZ - 2:3

90
    Espanyol Barcelona dala gól!
    Neskutočná facka! Len tri minúty po vyrovnaní prišiel gól hostí, ktorí získavajú vedenie 2:3. Sánchez centroval z rohového kopu do šestnástke, kde sa k lopte dostal HERMÁN PÉREZ a bez problémov prekonal brankára Olázabala.

89
    Espanyol si teraz musí dávať pozor, keďže domácimi lomcuje eufória a ešte sa pokúšajú o víťazný gól.

88
    Žltú kartu dostáva Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
    87. JONATHAS - 2:2

87
    Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Je vyrovnané na 2:2! V oslabení sa domácim podarilo vyrovnať, keď Pardo odcentroval do šestnástky a tam JONATHAS rutinérsky loptu poslal k tyčke a Pauovi nedal šancu.

86
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Marco Asensio, prichádza José Alberto Cañas.

85
    Canalesov center našiel až Gonzaleza, ale sa už k zakončeniu nedostal.

85
    Castrova prihrávka bola zablokovaná a nasleduje rohový kop.

84
    Záložníci Sociedadu to skúšajú často individuálne. Teraz sa predviedol Elustondo a dostal hru na krídlo. Baskovia to ešte nezabalili a bojujú aspoň o bod za remízu.

83
    Dlhé vhadzovanie Bellu skončilo až pri brankárovi Pauovi a ten loptu pre istotu odkopol do bezpečia.

82
    Defenzíva Espanyolu je maximálne pozorná a tak to majú borci domáceho tímu s prechodom do šestnástkového priestoru veľmi náročné.

80
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Carlos Vela, prichádza Chory Castro.

80
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Imanol Agirretxe, prichádza Jonathas.

Martin Platko

Góly: 20. Agirretxe, 87. Jonathas – 44. G. Moreno (pen.), 71. Roco, 90. H. Pérez

Karty:   27. Mikel González (RSC), 88. Illarramendi (RSC) – 32. Roco (ESB), 61. V. Álvarez (ESB), 68. G. Moreno (ESB)   42. Rulli (RSC)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:16.
    Real Sociedad San Sebastian: Rulli – A. Elustondo, D. Reyes, Mikel González, de la Bella – Granero, Illarramendi – Vela (80. Castro), Canales, Bruma (43. Olazábal) – Agirretxe (80. Jonathas).
    Náhradníci: Olazábal – Prieto, Pardo, Ansotegi, Castro, Yuri, Jonathas.

RCD Espanyol Barcelona: Pau López – R. Correa (79. Javi López), Álvaro González, Roco, Fuentes – Diop, V. Sánchez – H. Pérez, Asensio (86. Cañas), V. Álvarez (67. Burgui) – G. Moreno.
    Náhradníci: Bardi – Sevilla, Burgui, Cañas, Javi López, F. Caicedo, Raíllo.