Trnava – Michalovce 0:1 (kon.) | Dunajská Streda – Myjava 0:1 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 5:2 (kon.)
Senica – Podbrezová 3:1 (kon.) | Žilina – Skalica 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:1 (0:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 19.09.2015, 18:20 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga

Tréner hostí František Šturma:
    Vstúpili sme do stretnutia veľmi dobre, boli sme pripravení na súpera. Vedeli sme o ich slabinách. Minulé zápasy sme nehrali dobre v obrane. Škoda, že sme nedali druhý gól, bolo by to pokojnejšie. Ďakujem chlapcom za výkon.

Tréner Spartaka Ivan Hucko:
    "Sme sklamaní, nedá sa vyhrať bez gólov. Prespali sme prvý polčas, v druhom polčase je to vždy ťažšie. Sklamali sme. "

"David Depetris má natiahnutý sval," dodal Hucko. (20:30:58)

Michalovce vyhrali nad Spartakom Trnava 1:0. O jediný zásah sa postaral Stanislav Danko v 25. minúte. Trnavčania nevedeli prekabátiť obranu ani brankára Kelemena. Tlačovka a vyjadrenia trénerov už o malú chvíľu.

Za pár minút prinesieme tlačovku po zápase s trénermi oboch mužstiev.

90+2

90
    Bude sa hrať minimálne o 120 sekúnd navyše.

89
    Faul hostí a priamy kop pre Spartak. Asi 35 metrov od brány, ale domáci volia postupný útok. Center z pravej strany a Kelemen chytá.

88
    Pekná kombinácia Trnavy, strela z ľavej strany a Kelemen si pripísal dôležitý zákrok.

87
    Michalovce sú blízko svojmu prvému víťazstvu na súperovom ihrisku.

86
    Čonka vyskúšal strelu s poriadnou prudkosťou, mierila iba do brániacich hráčov.

85
    Majtán faulovaný, priamy kop pre Spartak.

84
    Pekná narážačka domácich pred bránou hostí, strela Haliloviča mierila vysoko nad.

81
    Koscelník dohral, prichádza bývalý útočník Sparty Praha alebo Liberca Andrej Kerič.

80
    Desať minút do konca. Godál prenikal po ľavej strane a vybojoval roh.

79
    Kelemen sa s rozohrávkou neponáhľa. Jeho mužstvo vedie v Trnave 1:0.

77
    Mohlo byť 1:1. To by ale Trnavčania museli dopraviť loptu z pár metrov do brány. Nepodarilo sa to ani Majtánovi, ani jeho spoluhráčom. Obrana hostí sa vrhala do striel.

76
    Kunca sa pustil do kontry, jeho strela bola iba do štatistík.

75
    Matúš Čonka si neudržal nervy na uzde a sekol po súperovi. Vidí oprávnene žltú kartu.

74
    Do konca riadnej hracej doby ostáva 15 minút, Spartak stále nevie nájsť kľúč na obranu hostí.