Wolfsburg – Hertha 2:0 (kon.) | Hamburger – Frankfurt 0:0 (kon.) | Brémy – Ingolstadt 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Mönchengladbach 1:0 (kon.) | Darmstadt – Bayern 0:3 (kon.)
Hamburger SV
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 19.09.2015, 15:30 • Volksparkstadion, Hamburg • Nemecká Bundesliga • 5. kolo

Zápas v Hamburgu sa skončil. V tomto dueli sme gól nevideli, hoci oba tímy mali niekoľko dobrých príležitostí. Zápas bol veľmi vyrovnaný, a dá sa povedať, že remíza je zaslúžená. Hlavný rozhodca v dnešnom zápase udelil 4 žlté karty, všetky na strane hostí.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:21:56)

90+2

90+2
    Druhá minúta nadstaveného času neprináša žiadne zaujímavé momenty. Lopta je väčšinou za postrannou čiarou, a zápas sa pomaly končí.

90+1
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Hasebe, a nahradí ho Medojević.

90+1
    V prvej minúte nadstavenia zahrávali hostia rohový kop, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť, pretože hneď po jeho rozohratí odpískal hlavný rozhodca útočný faul v 16ke Hamburgeru.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času.Pri lopte sú hostia, ktorí vhadzujú loptu na útočnej polovici.

89
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Stendera, a nahradí ho Flum.

89
    Domáci sa previnili útočným faulom, a Frankfurt tak môže zamieriť do útoku.

88
    Oba tímy produkujú veľmi veľa nepresných prihrávok, a tak stroskotáva väčšina akcií na oboch stranách.

87
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Lasogga, a nahradí ho Schipplock.

87
    Ani rohový kop nebol úspešnejší, a lopta končí ďaleko za bránou Hamburgeru SV. Blíži sa úplný záver zápasu, a oba tímy by už neradi inkasovali.

86
    Z priameho kopu sa nezrodila žiadna šanca, pretože loptu odhlavičkoval na rohový kop Olić.

86
    Na opačnej strane faul Djouroua na Aignera, a priamy kop pre hostí z cca 25 metrovej vzdialenosti.

85
    Domáci si vypýtali faul z cca 30 metrov vzdialenosti, ale Gregoritsch loptu poslal vysoko nad bránu Frankfurtu.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Castaignos, a nahradí ho Aigner.

83
    Pekná akcia domáceho tímu pri ktorej pôsobila obrana hostí dosť chaoticky, ale nakoniec to hráči Frankfurtu ustáli a loptu poslali za postrannú čiaru.

82
    Hráči Hamburgeru sa snažia nakopávať dlhé lopty za obranu Frankfurtu, ale táto taktika zatiaľ neprináša želaný úspech.

81
    Ostrzolek nebol proti obrane Frankfurtu úspešný, a nasledovať bude iba odkop od brány Frankfurtu.