Cambuur – Twente 0:0 (kon.) | Zwolle – Den Haag 2:1 (kon.) | Heracles – Eindhoven 2:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 3:1 (kon.)
PEC Zwolle
2:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
cz Sobota 19.09.2015, 19:45 • IJsseldelta Stadion (Zwolle) [Kapacita: 12 500] • Holandská Eredivisie • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:48:15)

Dnešní utkání je za námi. Domácí ve druhém poločase zabrali a nakonec dnešní utkání dokázali dotáhnou do vítězného konce. Hosté se dostali do vedení už v prvním poločase, když se krásně trefil z hranice vápna Havenaar. Domácí se však nevzdali a ve druhém poločase se nadechli k obratu. V 69. minutě dokázal prostřelit Hansena skvěle hrající Becker a v 79. minutě otočil stav utkání Veldwijk. Domácí si tak připisují další tři body do tabulky.

Držení míče: 48% – 52%
    Střely celkem: 16 – 8
    Střely na branku: 6 – 3

90+7

90+6
    Becker nyní nasimuloval pád ve vápně soupeře a rozhodčí mu tak uděluje žlutou kartu.

90+6
    Nijland se nyní dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, branku však přestřelil.

90+4
    Meijers se nyní dostal do křížku s Lazičem a oba tak dostávají od rozhodčího žlutou kartu.

90+4
    Míč se momentálně pohybuje spíše na polovině hostujícího celku.

90+3
    Rohový kop rozehráli nakrátko, ale neuhlídali si ofsajd a hrát tak můžou hosté.

90+3
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Becker se nyní vřítil s míčem do vápna z levé strany, jeho následný pokus však dokázal Hansen skvěle zlikvidovat.

90+2
    Schaken nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč však skončil pouze v rukavicích Begoise.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec těch devadesáti!

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

88
    Hra už pokračuje dále. Hosté budou dohrávat o desíti, neboť už nemají možnost žádného střídání.

87
    Postižený hráč stále zůstává ležet na trávníku.

85
    Jeden z hostujících hráčů byl nyní zasažen zblízka míčem do obličeje a vůbec to s ním nevypadá dobře, ze hřiště bude muset být odnesen na nosítkách.

84
    Korte se nyní dostal ke střele poblíž hranice vápna, jeho střele však chyběla razance a Begois s ní tak neměl větší potíže.