Trnava – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Myjava | 0:1 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 5:2 (kon.) |
Senica – Podbrezová | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Skalica | 2:2 (kon.) |
B. Bystrica – Nitra | 2:0 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Lok. Košice | 0:0 (kon.) | | | Haniska – Prešov | 3:2 (kon.) |
Teplička n. Váhom – MFK Zvolen | 1:0 (kon.) | | | Poprad – R. Sobota | 3:2 (kon.) |
Ostrava – Jablonec | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 2:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 4:3 (kon.) |
Chelsea – Arsenal | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Everton | 0:0 (kon.) | | | Stoke City – Leicester | 2:2 (kon.) |
Bournemouth – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 1:2 (kon.) | | | Aston Villa – West Bromwich | 0:1 (kon.) |
Manchester City – West Ham | 1:2 (kon.) |
Real Madrid – Granada | 1:0 (kon.) | | | Valencia – Real Betis | 0:0 (kon.) | | | Eibar – Atlético Madrid | 0:2 (kon.) |
Sociedad – Espanyol | 2:3 (kon.) |
Wolfsburg – Hertha | 2:0 (kon.) | | | Hamburger – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Brémy – Ingolstadt | 0:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) | | | Darmstadt – Bayern | 0:3 (kon.) |
Udinese – Empoli | 1:2 (kon.) | | | AC Miláno – Palermo | 3:2 (kon.) |
Oostende – Kortrijk | 1:0 (kon.) | | | Leuven – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Westerlo – Sint-Truiden | 0:3 (kon.) |
Lokeren – Mouscron | 1:2 (kon.) |
Tondela – Praia | 0:1 (kon.) | | | Ferreira – Rio Ave | 0:3 (kon.) |
Groznyj – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – S. Moskva | 3:0 (kon.) |
Remeš – Paríž | 1:1 (kon.) | | | Angers – Troyes | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – GFC Ajaccio | 2:1 (kon.) |
Bastia – Nice | 1:3 (kon.) | | | Caen – Montpellier | 2:1 (kon.) |
Třinec – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Znojmo | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Vyšehrad | 2:1 (kon.) |
Karviná – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) |
Sturm Graz – Austria | 2:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Ried – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) |
Grodig – Mattersburg | 1:1 (kon.) |
Cambuur – Twente | 0:0 (kon.) | | | Zwolle – Den Haag | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Eindhoven | 2:1 (kon.) |
Willem II – Utrecht | 3:1 (kon.) |
Podbeskidzie – Wisla Kraków | 0:6 (kon.) | | | Gliwice – Gdańsk | 2:1 (kon.) |
koniec
FK Baník Sokolov
1:0
(0:0)
1. SC Znojmo
Lukáš Švéda
Góly:
54. Helísek (vla.)
Rozhodca: Franěk – Kožár, Hrabovský
Diváci: 1252
Karty: 33. Dvořák II. (SOK), 37. Kratochvíl (SOK) – 61. Nepožitek (ZNO), 83. Mezlík (ZNO)
Nepremenená penalta:
FK Baník Sokolov:
Belaň – Prošek, Vondráček, Takács, Urma – Vrtělka (K), Kratochvíl (67. Machek) – Kosak, Dvořák II., Pouček (79. Dřížďal) – Manzia (80. Procházka)
Náhradníci: Dvořák I. – Tůma, Machek, Vaněček, Medveděv, Dřížďal, Procházka
Tréner:
1. SC Znojmo: Veselý – Mezlík, Cihlář (K), Odehnal, Helísek – Šumbera (64. Stáňa), Nepožitek, Okleštěk, Njire (46. Ledecký) – Žondra, Šamánek (80. Lapeš)
Náhradníci: Doleček – Serenkov, Zezula, Stáňa, Ledecký, Hříbek, Lapeš
Tréner:
Náhradníci: Dvořák I. – Tůma, Machek, Vaněček, Medveděv, Dřížďal, Procházka
Tréner:
1. SC Znojmo: Veselý – Mezlík, Cihlář (K), Odehnal, Helísek – Šumbera (64. Stáňa), Nepožitek, Okleštěk, Njire (46. Ledecký) – Žondra, Šamánek (80. Lapeš)
Náhradníci: Doleček – Serenkov, Zezula, Stáňa, Ledecký, Hříbek, Lapeš
Tréner:
Rozhodca: Franěk – Kožár, Hrabovský
Diváci: 1252
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šamánek, přichází Lapeš.