Ostrava – Jablonec 1:2 (kon.) | Zlín – Slavia 0:2 (kon.) | Brno – Slovácko 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 4:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav
4:3 (2:1)
FK Teplice
cz Sobota 19.09.2015, 20:15 • Adidas Aréna (kapacita: 5 000) • První fotbalová liga (CZ) • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (22:30:40)

Utkání je u konce! Byly to nervy až do poslední minuty, oba týmy si pro nás připravily celkem sedm branek! Pojďme se podívat jak se utkání vyvíjelo.

V desáté minutě otevřel skóre Michael Lüftner, kterému pomohlo i zaváhání domácí obrany. Z vedení se však hosté příliš dlouho neradovali, o tři minuty později z penalty srovnal Lukáš Magera. Boleslavský kapitán o sobě dával vědět i nadále, když posunul míč na Zahustela, který trefil tyč. Ondřej Zahustel se o vedoucí branku postaral o chvíli později, když těžil z mistrovsky přesného centru od Skaláka.

Druhá půle odstartovala velkou šancí Středočechů, Čermákovu ránu na brankové čáře zastavil Lüftner. Aleš Čermák však dnes gólově naprázdno nevyšel, v šestapadesáté minutě došťoural míč za bezmocného Grigara. Poslední desetiminutovka nabídla hned tři góly. Nejprve se povedenou ranou postaral o snížení Ivo Táborský, následně ho na druhé straně napodobil Jasmin Ščuk. Naději pro hosty ještě po chybě boleslavské defenzivy vykřesal Martin Fillo, ale v nastavení svůj tým parádním zákrokem proti Horově ráně podržel Jan Šeda a tři body tak zůstanou ve městě automobilů.

90+3

90+2
    Zákroky brankáře Šedy (MBL) – 3

Zákroky brankáře Grigara (TEP) – 5

90+2
    Breiteho ulička na Horu byla učebnicová, ale pravého obránce Teplic vychytal fantastickým zákrokem Jan Šeda!

90+1
    Krobův centr vyboxoval Šeda, který míč doslova sebral z hlavy Elvise Bratanoviće a hodně tak nyní podržel svůj tým.

90
    Rozhodčí nad rámec hrací doby nastavuje dvě minuty!

90
    Ze hry odchází Jiří Skalák, které nahrazuje defenzivněji laděný Jan Kysela.

89
    Hosté se dostali až k šestnáctce svého soupeře, Krobovu přihrávku si ale Fillo zpracoval rukou.

88
    Takový konec utkání asi nikdo nečekal. Dočkáme se ještě nějakého gólu?

87
    Teplice právě vstřelily branku!
    To jsou věci! Breite jen tak nazdařbůh poslal míč směrem do šestnáctky Středočechů, kde domácí obrana úplně zapomněla na MARTINA FILLA, který ještě vykřesává naději pro Teplice!

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JASMIN ŠČUK díky povedené střele vrací domácím dvoubrankové vedení! Bosenský středopolař v dresu Středočechů předstoupil před nepozorného Táborského a ranou přesně k tyči překonal marně se natahujícího Grigara!

84
    Bratanović vybojoval pro své spoluhráče rohový kop, domácí obrana si však s Breiteho centrem poradila.

83
    Chramosta se dostal ke střele zpoza šestnáctky, ale branku o nějaký ten metřík branku přestřelil.

82
    Ljevakoviče, který nevypadá úplně stoprocentně fit, na trávníku nahradí mladičký Petr Kodeš.

81
    A Mladou Boleslav může neproměněná šance mrzet! Fillo přihrál ve vápně stojícímu Vachouškovi, který patičkou našel IVA TÁBORSKÉHO, jenž střelou na bližší tyč překonal Šedu!

80
    Bořil podnikl rychlý průnik po levé straně hřiště, následně se štěstím propašoval míč až na Jiřího Skaláka, který ve velmi dobré šanci branku o vlásek minul!

Vojtěch Tůma

Góly: 13. Magera (pen.), 26. Zahustel (Skalák), 56. Čermák, 85. Ščuk – 10. Lüftner (Vondrášek), 81. Táborský (Vachoušek), 87. Fillo (Breite)

Karty:   35. Kúdela (MBL) – 33. Fillo (TEP), 54. Hora (TEP), 59. Ljevakovič (TEP)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:17.
    FK Mladá Boleslav: Šeda – Kúdela, Vraštil, Polom, Bořil – Ščuk, J. Rada – Zahustel (78. Chramosta), Čermák, Skalák (90. J. Kysela) – Magera (C).
    Náhradníci: Diviš – Skácel, Chramosta, J. Kysela, Baroš, Malpon, Mendy.

FK Teplice: Grigar – Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob – Vondrášek (75. Táborský), Breite, Ljevakovič (82. Kodeš), Vachoušek (C), Fillo – Potočný (66. Bratanović).
    Náhradníci: Slavík – Táborský, Matula, Bratanović, Kodeš, Hošek, Pecháček.

Rozhodca: Zbyněk Proske – Radek Kotík, Robert Hájek