Oostende – Kortrijk 1:0 (kon.) | Leuven – Waregem 2:3 (kon.) | Westerlo – Sint-Truiden 0:3 (kon.)
Lokeren – Mouscron 1:2 (kon.)
KVC Westerlo
0:3 (0:2)
Sint-Truiden VV
cz Sobota 19.09.2015, 20:00 • Het Kuipje • Belgická Jupiler Pro League • 8. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se těším nashledanou. (21:55:03)

To byla také poslední věc, kterou jsme v dnešním utkání viděli! Virant naposledy foukl do píšťalky a ukončil tak velmi zajímavý zápas, ve kterém si Sint-Truiden odváží v roli mírného favorita 3 body za vítězství 3:0 nad Westerlo. První poločas byl jasně v režii hostujícího celku, v tom druhém naopak zabralo Westerlo, které se snažilo, ale tížení efekt to nepřeneslo. Naopak z rohového kopu v 72. minutě pečetil vítězství svého týmu obránce Ruben Fernandes.

90+4

90+3
    Po nepřesnostech v pokutovém území byl úplně sám před brankářem Aouland, který však v dobré pozici nedokázal trefit skákavý míč.

90+3
    Ta ještě se pokračuje, po tvrdé střele Hylanda si dal Bagayoko málem vlastní branku, bude následovat rohový kop.

90+2
    Běží poslední minuta nastavení a míč je nyní u Dutoîta, který vůbec nikam nespěchá.

90+1
    Dlouhý nákop si našel Gounongbe , který prokličkoval do pokutového území, kde také po kontaktu spadl, ale ani tentokrát to nebude penalta pro domácí.

90
    Ještě přišel faul, kterým se na útočné polovině provinil Dompé.

89
    Westerlo nyní kombinuje na vlastní polovině, někteří fanoušci již opouštějí svá sedadla, konec zápas se blíží.

88
    Branku měl na hlavě Gounongbe! Avšak nedokázal v těžké pozici nasměrovat svou hlavičku tak, aby zamířila mezi tři tyče.

87
    Dočkají se domácí fanoušci alespoň jedné branky? Po další útočné kombinaci je tu již desátý rohový kop pro Westerlo.

86
    Poslední střídání v hostujícím dresu. Hřiště opustil Ono a poslední minuty si užije Schils.

85
    Rušno bylo i před brankou Sint-Truiden! Z levé strany hřiště se k vápnu prokličkoval Mustoe, který předložil míč Coolsovi a jeho tvrdá střela vyprášila rukavice Dutoîta, který stále drží čisté konto.

84
    Nakonec z toho byla velmi zajímavá situace! Hned pět útočících hráčů se hnalo na jediného obránce, avšak Dompé celou situaci neskutečně zazdil!

83
    Rohový kop se však Hylandovi nepodařil a Sint-Truiden jde do rychlého útoku.

82
    Tlak domácích narůstá, další rohový kop.

81
    Tentokrát byla situace o poznání zajímavější. Míč propadl až k Apauovi, který si jej zpracoval a z voleje tvrdě vypálil těsně vedle pravé tyče.

80
    Hyland svým centrem našel pouze hlavu Edmilsona Juniora, ten však míč hlavičkuje pouze za sebe a následovat bude další roh.

79
    Na druhé straně se po lajně opět prohnal Petković a vybojoval pro Westerlo další rohový kop.

78
    Avšak domácí o míč opět rychle přicházejí a Edmilson Junior se nyní hodně rozčiluje, jelikož jeho útočné snažení zastavil hvizd hlavního rozhodčího.

Dominik Špringer

Góly: 19. Schoofs, 25. Boli, 72. Ruben Fernandes

Karty:   35. Hyland (WES) – 67. Apau (SIT)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:16.
    KVC Westerlo: Van Langendonck – Petković. Apau, Ruyssen – Lecomte(46. Aoulad) – Cools, Schuermans(46.