Trnava B – Šaľa 4:4 (kon.) | Pohronie – Senec 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava B
4:4 (3:1)
FK Slovan Duslo Šaľa
Nedeľa 30.03.2014, 10:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Zápas povedie ako hlavný rozhodca Ľuboš Kačenga. Na čiarach mu budú pomáhať Dušan Hrčka a Peter Bóllo.

Hostia zo Šaľe sú po 23. kolách na deviatej priečke so ziskom dvadsať bodov. Skóre majú pasívne 19:32. V ostatnom zápase porazili svojho tabuľkového suseda zo Šamorína na jeho ihrisku 2:1.

Šaľa je najhorším tímom na súperových ihriskách z celej ligy.

Domáca rezerva Spartaka je na šiestom mieste tabuľky so ziskom 33 bodov.
    Útok Spartaka B je druhý najproduktívnejší v celej lige. Pravda, spartakovci inkasovali až 41-krát.
    Skóre majú teda 41:41.
    V ostatnom zápase prehrali Trnavčania v Prešove 1:4.

Favoritom stretnutia je domáci Spartak B, na jeho výhru sa kurzy pohybujú okolo 1,7 na remízu približne 3,2. Na výhru hostí je kurz cez 4,2.

Náš tip: 3:1

FC Spartak Trnava B: Strapák – Banovič, Mečiar, Richnák, Kočiš, Fuják, Remeň, Ciprys, Rehák, Augustini, Gašparík
    Náhradníci: Filipko, Paldan, Galba, Tomovič, Pavlík, Nworah, Kayembe

FK Slovan Duslo Šaľa: D. Kolmokov – Fehervári, Tomiš, Konopásek, M. Kolmokov, Rehák, Mujkoš, Čurgali, Košút, Galbavý, Mukalenga
    Náhradníci: Valenský – Kiss, Numéric, Kochan, Gešnábel

Rozhodca: Kačenga – Hrčka, Bóllo.

Hráči oboch mužstiev prichádzajú na hraciu plochu.

1

1
    V bráne Spartaka sa predstavuje Matej Strapák, zmena po minulom kole keď bol v bráne ešte Kneževič. Ten dnes nefiguruje ani medzi náhradníkmi.

2
    Z hráčov áčka Spartaka sa dnes predstavujú Gašparík, Augustini, Strapák, Ciprys a na lavičke doliečený Nworah.

3
    Úvodná oťukávačka, medzi šestnástkami, Spartak skúsil strelu z diaľky, menovite Radoslav Ciprys. Lopta skončila mimo.

4
    Spartak v útoku, Šaľa zatiahnutá pred vlastnou šestnástkou. Augustini bude kopať roh.

6
    FC Spartak Trnava B dal gól!Tak napokon MICHAL GAŠPARÍK poslal loptu rovno z rohového kopu za chrbát hosťujúceho brankára. Tento gól ide aj na jeho vrub. Juniori Spartaka vedú 1:0.

7
    Ďalší roh pre Spartak.

9
    FC Spartak Trnava B dal gól!Po rohovom kope zahranom nakrátko sa presadil v šestnástke LUKÁŠ REMEŇ. Spartak v krátkom čase vedie 2:0.

11
    Šaľa dala gól!
    Po úniku z pravej strany sa lopta dostala do šestnástky priamo na nohu MAREKA KOŠÚTA a ten nemal problém prekonať Strapáka. Šaľa znižuje na rozdiel jedného gólu.

12
    Kto mešká pätnásť minút nebude veriť vlastným očiam. Tri góly sú dosť nečakané.

13
    Šala po góle ožila, jej hráči vozia loptu Spartak bol síce rozbehnutý, ale momentálne sa iba bráni.

14
    Roh pre hostí, Tomiš poslal loptu na Reháka a jeho hlavička smeruje nad.

15
    Útočný faul Šale, Trnava po rozohrávke loptu stratila.

16
    Útočníci hostí napádajú mladú obranu trnavskej juniorky, cítia šancu na vyrovnanie. Zatiaľ sa skóre nemení.

17
    Gašparík centroval zo stredu ihriska na nabiehajúceho spoluhráča, úmysel mu však nevyšiel a je po akcii.

18
    Ciprys s Augustinim zakombinovali v strede plochy, ale poslať loptu do koncovky sa nepodarilo ani jednému z nich.

19
    Center do šestnástky Trnavy a následná strela hostí. Strapák si dal pozor. Čurgali poslal iba slabú strelu.

20
    Faul domácich. Priamy kop pre hostí zo stredu ihriska. Nič výnimočné hostia nevymysleli.

21
    Košút sa vyhol ofsajdovej pasci, išiel sám na brankára, Strapák mu pekne zmenšil strelecký uhol a nohou zlikvidoval šancu na vyrovnanie.

22
    Gašparík potiahol loptu po ľavej strane, vysunul Ciprysa a ten z uhla minul bránu Kolmokova.

23
    Šaľa skúša jednoduchými kolmicami vysúvať Košút, trnavská obrana si s tým nevie rady. Spartak hrá na troch obrancov a má problém pokrývať tieto nábehy.

24
    Priamy kop pre Spartak, asi 35 metrov od brány hostí. Rozohraný na krátko, Mečiar bol pri kľučke faulovaný.

25
    A teda priamy kop číslo dva. Gašparíkov center do šestnástky obrana hostí odkopla do bezpečia.

26
    Boj o loptu v strede poľa, Ciprys poslal loptu do šestnástky, Richnák bol faulovaný, rozhodca ale ukazuje hrajte ďalej.

27
    Kolmokov posiela loptu od svojej brány, Čurgali sa k odrazenej lopte nedostal a z kontry vybojoval roh Rado Ciprys.

28
    Gašparíkov center našiel síce Richnáka, jeho pokus mieril vedľa a hrajú hostia.

29
    Krátko pred uplynutím pol hodiny hry sa zápas vyrovnal, obe mužstvá útočia a divákom sa to musí páčiť.

30
    Ciprys našiel pred šestnástkou Richnáka, ten sa však dlho s loptou otáčal a nakoniec o ňu prišiel.

31
    Ciprys vymyslel peknú akciu. Obišiel dvoch hráčov Šale, poslal jemný center do šestnástky a Kočiš sa mohol opýtať Kolmokova kam to chce. Trafil však iba gólmana hostí a stav sa nemení.

32
    Tomiš si prebral dlhú loptu po ľavej strane, skúšal center, obrana sa ubránila.

33
    Trnava bude kopať penaltu! Po ruke v šestnástke, ktorou zahral Marián Kolmokov si na biely bod loptu postaví Gašparík.

36
    FC Spartak Trnava B dal gól!MICHAL GAŠPARÍK s rozvahou poslal brankára hostí na druhú stranu a po zemi zvýšil na 3:1.

36
    Za ruku videl žltú kartu Marián Kolmokov.

37
    Faul domácich a priamy kop pre hostí. Tomiš poslal center do vápna, asistent rozhodcu máva ofsajd.

38
    Spartak naďalej útočí, chlapci hrajú uvoľnene, darí sa im aj strelecky.

41
    Tomiš fauloval Augustiniho a vidí žltú kartu.

42
    Mukalenga faulovaný na svojej polovici, Šaľa rozohrala a drží loptu. Banovič v spolupráci s Rehákom odzbrojili Mukalengu.

43
    Košút hľadal centrom Mukalengu, útočník hostí sa do koncovky nedostal.

44
    Spartak stále v útoku, blíži sa záver prvého polčasu.

45
    Faul zozadu od hostí, rozhodca žltú kartu neukázal.

45

Po prvom polčase má Spartak dvojgólový náskok, po dvoch góloch Gašparíka a jednom Remeňa. Za hostí znižoval Košút. Celkovo bol k videniu pekný útočný futbal aj keď s pár nepresnosťami. Druhý polčas sa začne asi o 11:30.

46

46
    Cez polčas vymenil Nworah Fujáka. Doliečený útočník Trnavy ide na hrot.

47
    Hostia takmer napodobnili Gašparíka z prvého polčasu. Po rohu skóroval MILAN MUJKOš. Stav stretnutia 3:2.

48
    Hostia pri chuti, Strapák teraz chytil čistý gól, Košút mohol vyrovnať.

49
    Hostia striedali ešte cez polčas. Mukalenga dohral, prišiel Gešnábel.

50
    Rozhodca odpískal faul pre hostí, rozohrávka skončila v Strapákových rukách.

51
    Gólový stroj pokračuje aj v druhom polčase, hostia sa hneď po polčase dotiahli na rozdiel jedného gólu.

52
    Konopásek leží pri stredovej čiare, momentálne sa nehrá. Privolaný je aj lekár.

53
    Konopásek je mimo plochy, Spartak vrátil športovo loptu.

54
    Nworah teraz dostal loptu do šestnástky, namiesto strely skúšal vylepšiť pozíciu a o loptu prišiel.

55
    Dnes na lavičke Spartaka nesedí Vladimír Ekhardt, leží doma s teplotou.

59
    Je vyrovnané. Po prihrávke z pravej strany sa pred brankárom presadil MAREK KOŠÚT a dáva dnes svoj druhý gól. 3:3.

60
    Dnešné stretnutie sleduje 153 divákov.

61
    Po faule vidí žltú kartu Patrik Banovič.

62
    Šanca pre Spartak! Kočiš si nabehol a dostal sa za obrancu, Kolmokov jeho strelu vyrazil, Kočiš poslal loptu Gašparíkovi a ten minul odkrytú bránu.

63
    To isté ako Gašparíkovi sa stalo aj na druhej strane. Tomiš poslal loptu vysoko nad bránu Strapáka.

65
    Augustini poslal loptu z rohu do vápna, jeho úmysel obrancovia prečítali a boli pripravení.

66
    Za faul vidí žltú kartu Mujkoš. Priamy kop pre Spartak.

67
    Priamy kop pre Spartak z hranice šestnástky, ale Augustini poslal loptu vysoko nad bránu.

68
    Ciprys sa predviedol! Vystrihol pekné nožničky a iba šťastie a reflex pomohli brankárovi hostí. Pekný moment.

69
    Augustini stratil loptu a musel prísť faul. Rehák prerušil akciu.

70
    Za spomínaný faul vidí žltú kartu Rehák.

71
    Po priamom kope sa lopta dostala do vápna Trnavy a Strapák ani na dvakrát nedokázal zabrániť gólu.DANIEL REHÁK zavesil z blízka pod brvno. 3:4.

72
    Spartak B striedal. Tomovič prišiel za Augustiniho.

73
    Hosťom sa podaril dokonalý obrat. Po polčase prehrávali o dva kusy a v dvadsať minút pred koncom vedú o gól.

75
    Za faul v strede ihriska vidí žltú kartu hosťujúci Gešnábel.

76
    Ciprys v krátkom slede dvakrát fauloval, rozhodca ho napomína, ale bez žltej karty.

77
    Spartak sa snaží tlačiť do útoku, hostia umne bránia, jediné čo Trnavčania skúšajú sú strely z diaľky.

78
    Nworah našiel Ciprysa, ten preniesol na stred, kde našiel Tomoviča a jeho pekná strela nemala žiaľ požadovanú presnosť.

81
    FC Spartak Trnava B dal gól!Mečiar nacentroval do šestnástky MARTINOVI KOČIŠOVI, ten sa uvoľnil a nedal brankárovi hostí šancu. 4:4.

82
    Za faul videl žltú kartu hosťujúci Košút.

83
    Gólové hody na nedeľné poludnie pokračujú. Osem gólov sme v druhej lige dlho nevideli. A to ešte zápas nekončí.

84
    Spartak ešte cíti možnosť, hostia sa zdá sa vsadili na obranu.

85
    Nworah išiel do súboja s brankárom Šale, o chlp bol pri lopte skôr Kolmokov.

87
    Po tlaku a kombinácii Spartaka sa k strele dostal Gašparík a z vnútra šestnástky trafil do rukavíc brankára.

88
    Faul pre hostí v strede poľa, Šaľa drží loptu a napokon ohrazili jej hráči Strapáka. Ten vyboxoval na roh.

89
    Strapák sa opäť blysol pekným zákrokom. Hostia mohli vyhrať. Stav sa nemení. Brankárovi Trnavy dnes zápas nevyšiel, tento zákrok však áno.

90
    Nworah faulovaný pri šestnástke hostí. Priamy kop pre Spartak.

90+
    Lopta preletela cez šestnástku, nikto v trnavskom drese ju netrafil.

90+
    Galbavý v drese hostí dohral, prišiel Numéric.

Zápas sa skončil hokejovým výsledkom, oba kluby si skôr zaútočili ako mysleli na svojich brankárov. Pekný zbytok nedele z Trnavy. (12:18:05)

Martin Janiš

Góly: 6. Gašparík, 9. Remeň, 36. Gašparík (pen.), 81. Kočiš – 11. Košút, 47. Mujkoš, 59. Košút, 71. Rehák

Karty:   61. Banovič (TTB), 70. Rehák (TTB) – 36. Kolmokov (SAL), 41. Tomiš (SAL), 66. Mujkoš (SAL), 75. Gešnábel (SAL), 82. Košút (SAL)

Rozhodca: Kačenga – Hrčka, Bóllo