Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Barys – Novokuzneck 5:3 (kon.) | Čerepovec – Nižnekamsk 1:0 (kon.) | Jaroslavľ – Ufa 4:2 (kon.)
A. Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 0:2 (kon.)
S.Moskva – Novgorod 1:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhreb – Kazaň 6:5 (kon.)
Doneck – D. Moskva 2:3 (kon.)
HK Donbass Doneck
2:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Dynamo Moskva
Streda 11.12.2013, 18:00 • Družba Aréna • KHL

58:28
    Leighton fantasticky teraz udržal svoj tím v hre o vyrovnávajúci gól,keď zneškodnil brejk Komarova.

49:16
    Osamotený Dadonov pred bránou súpera dostal prihrávku z ľavej strany,ale jeho tvrdú strelu z blízka si Yeryomenko postrážil.

45:31
    Ale v snahe o útok si nedovolene počínal pri mantineli Nedorost a odchádza si na dve minúty oddýchnuť na trestnú lavicu.

44:44
    Podhradský dostal prihrávku pred bránu,ale v snahe tečovať puk do brány ho poslal príliš vysoko a tak preletel ponad bránku.

43:45
    Derlyuk našiel Komarova,ktorý pálil z pravej strany na odkrytú bránu,ale Leighton nepustil puk do svojej svätyne.

41:27
    Vylúčený hosťujúci Derlyuk.

41:17
    V šanci na pravej strane útočnej tretiny takmer Komarov,ale prihrávka ho tesne minula,krátko po tom na druhej strane rozpútali kolotoč Yakutsenya s Dadonovom a k zakončeniu sa v dobrej pozícii dostal Nedorost.

39:32
    Dadonov sa dostával do šance,ale tesne pred gólmanom hostí preletel ponad Jalasvaaru a následne sa obaja do seba pustili,za čo dostávajú obaja kohúti dve trestné minúty.

38:10
    Dinamo Moskva dalo gól!

Po tom čo sa jeden z hosťujúcich hráčov obtočil okolo brány,posunul puk do druhej vlny KONSTANTINOVI GOROVIKOVI,ktorý strieľa tretí gól hostí. Asistencia: Pestushko.

37:43
    Donbass Doneck dal gól!

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a po prihrávke od Nedorosta z pravej strany si MAXIM YAKUTSENYA položil gólmana na ľad a nádherným blafákom zasunul puk do odkrytej brány. Asistencie: Nedorost, Dadonov.

36:55

Po tom čo sa na dvakrát nepodarilo pretlačiť Soinovi puk do bránky sa dostal k odrazenému puku na ľavej strane KONSTANTIN GLAZACHEV a vracia tak vedenie svojmu tímu. Asistencia: Soin.

35:05
    Komarov podrazený na útočnej modrej Piganovichom,ktorý si tak odpyká dve trestné minúty na lavici hanby.

31:45
    Jeden z domácich obrancov nezachytil za bránou prihrávku Leightona. puk sa dostal k Mosalyovovi,ktorý hľadal spoluhráča pred odkrytou bránou.Chýbali len centimetre a hostia mohli ísť opäť do vedenia.

29:43
    Karpov sa fantasticky obtočil okolo obrancu a posielal peknú križnú prihrávku pred bránu,ale tam na ňu Volkov nedosiahol.

27:20
    Za podrazenie pri mantineli za vlastným gólmanom na dve minúty vylúčený Peter Podhradský.

26:26

Mela tiel pred Yeryomenkom nebránila VÁCLAVOVI NEDOROSTOVI prestreliť spomedzi kruhov všetko,čo mu stálo v ceste a vyrovnať. Asistencie : Podhradský, Dadonov.

22:55
    Vylúčený hosťujúci hráč Mosalyov.

22:43
    Po buly pred Leightonom sa dostal do brejku Wirtanen na ľavej strane,ale neprepasíroval puk do brány.

17:50
    K puku sa na modrej čiare dostal Graňák,ale jeho strelu si Leighton postrážil napriek cloneniu tiel pred jeho bránkou.

12:16
    Po súbojoch v strede pola sa dostal do brejku Yakutsenya,ale jeho strela spoza kruhov bola unáhlená a nepresná.

08:20
    Fedotenko pálil hneď po buly z ľavého kruhu,ale Yeryomenko pozorný.

05:10

Po tom,čo vypálil na Leightona Karpov sa k odrazenému puku dostal SERGEJ SOIN a otvára skóre duelu. Asistencia: Karpov.

03:10
    Volkov bol v prieniku na ľavej strane útočnej tretiny,ale tam ho zahákoval Piganovich,za čo dostáva dvojminútový trest.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 27. Nedorost (Dadonov, Podhradský), 38. Yakutsenya (Nedorost, Dadonov) – 6. Soin, 37. Glazachev (Soin), 39. Gorovikov (Pestushko)

HK Donbass Doneck: Leighton (Yachnik) – Kolar, Piganovich, Wilson, Podhradsky, Silnitsky, Razin, Petrukhno – Wirtanen, Fedotenko, Laine – Nedorost, Yakutsenya, Dadonov – Robitaille, Kiiskinen, Kaspar – Varlamov, Shchegolkov, Toryanik
    Dynamo Moskva: Yeryomenko (Barzman) – Granak, Vishnevsky, Derlyuk, Ryazantsev, Jalasvaara, Solovyov, Koryagin, Barantsev – Gorovikov, Pestushko, Komarov – Soin, Glazachev, Babenko – Kokarev, Pestunov, Mosalyov – Volkov, Sopin, Karpov

Rozhodca: Gashilov, Kiselyov – Petrov, Fateyev