Michalovce – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Prievidza – Prešov 2:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – SR 18 4:3 (1:0 po s.n.)
Bardejov – Topoľčany 5:2 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 3:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (1:0, 2:2, 0:1)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Streda 11.12.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujem za pozornosť, želám pekný zvyšok večera. (19:24:02)

Tak dnešné stretnutie sa končí až, prekvapujúco, samostatnými nájazdmi...
    Domáci fanúšikovia netaja nespokojnosť, na štadióne v Liptovskom Mikuláši sa dnes zrodilo menšie prekvapenie.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHK 32 Liptovský Mikuláš.
    Gól strelil LESKOVJANSKÝ.

Za hostí Bondra – nedal! LM vyhráva po samostatných nájazdoch.

V domácom drese Leskovjanský – gól!

Za hostí Sukeľ – nedal.

Na domácej strane dostal šancu Kubovčík – nedal.

Z hostí ide ako prvý Milý – nedal.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme gól nevideli... Po menšej aktivite rolby sa bude pokračovať samostatnými nájazdmi. Tipujúci dnes veru musia byť sklamaní...

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:04
    Hostia si zobrali oddychový čas.

64:04
    Máme tu vylúčenie. Na trestnú zavíta opäť domáci obranca Bača za krošček.

63:20
    Domáci si teraz nerozumeli pri prihrávke.

62:20
    Mužstvá ako keby už čakali na nájazdy...

61:00
    Minúta z predĺženia za nami.

60:20
    Strela Školiaka do betónov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa nám stretnutie skončilo 3:3, ideme do predĺženia.

57:12
    Na trestnú lavicu práve korčule vedú hráča hostí Kundráta za nedovolené bránenie.

56:50
    Halama vystrelil v páde, no domácu bránku neohrozil.

56:00
    Ako som predpokladal, záverečná tretina je veru zaujímavá. Do jej konca nám zostávajú štyri minúty.

53:54
    Slovensko U18 dalo gól!
    V momente, keď sa vylúčený Bača vrátil na ľad, hostia vyrovnávajú na 3:3. Autorom gólu je RADOVAN BONDRA, asistencia EMIL JAKUB MENDREJ. Hostia využívajú presilovku, pretože v treste bol ešte Bakoš.

53:26
    Opäť vylúčenie na domácej strane. Hostia budú mať 26 sekúnd výhodu o dvoch mužov. Za hákovanie inkasoval trest Bakoš.

52:40
    Domáci sa zatiaľ úspešne bránia, puk vyhadzujú cez všetky čiary.

51:51
    Bača v domácom drese inkasuje dve minúty za faul kolenom.

51:47
    Strela Vartovníka do betónov Húsku.

51:17
    Vartovník v páde pred bránkou netrafil puk.

49:34
    Ďalšie vylúčenie, tentoraz na strane hostí, dostal ho za nebezpečnú hru vysokou hokejkou Garay.

48:46
    Domáci hráči sú v plnom počte.

47:30
    Bondra triafa len do betónov domáceho brankára.

46:44
    Teraz navyše domáci budúci hrať v oslabení, za držanie odišiel na trestnú Leskovjanský.

46:44
    Presilovka hráčov v dresoch MHK 32 zostáva nevyužitá.

46:09
    Školiak opäť dobre vystrelil, zblízka sa neujíma ani dorážka Leskovjanského.

45:28
    Števuliak to skúšal z boku, následne Húska hasí po Lištiakovom napriahnutí.

44:45
    Opäť vylúčenie na strane hostí, za hákovanie inkasuje trest Paločko.

44:35
    Osemnástka je už kompletná na ľade.

44:09
    Dobrá strela v podaní Školiaka trafila prilbu brankára hostí.

42:21
    Za držanie inkasuje dve minúty Bondra v drese reprezentácie.

42:17
    Poliaček dobiedzal pred brankárom hostí, no po menšej trme-vrme puk v sieti nekončí.

40:20
    Záverečná tretina ešte veru môže byť zaujímavá.

40:01

Druhá tretina bola bohatá na góly, videli sme ich štyri, po dvoch na každej strane.
    Domácich do dvojgólového vedenia poslal Janči, no Milý na opačnej strane v 25. minúte znížil na rozdiel gólu. Vyrovnanie priniesol presný zásah Sukeľa v 37. minúte.
    Za to, že domáci pôjdu do záverečnej tretiny s jednogólovým vedením, môžu vďačiť Poliačkovi, ktorého strela v 39. minúte skončila za Húskom.

40:00

38:24
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sú opäť vo vedení. Autorom gólu je FRANTIŠEK POLIAČEK, ktorý vystrelil spomedzi kruhov. Asistencie: FILIP MEZOVSKÝ, ANDREJ LIŠTIAK.

36:28
    Autorom gólu je MATÚŠ SUKEĽ, ktorý sa presadil na dvakrát. Asistencia: LUKÁŠ HRUŠÍK

34:25
    Strelu Mezovského od modrej Húska vyrazil.

33:30
    Vartovník v dobrej pozícii, no bekhendom míňa bránku.

33:05
    Tatar z rohu vystrelil nepresne.

32:10
    Školiakova tvrdá strela končí na betónoch brankára hostí, neujíma sa ani následná dorážka Leskovsjankého zblízka.

30:25
    Po buly nebezpečne vystrelil Paločko, brankár domácich Hollý bol ale pozorný.

30:05
    Práve sme sa prehupli cez polovicu stretnutia.

29:20
    Hostia v plnom počte, oslabenie prežili bez ujmy.

28:40
    Domáci stále v pásme súpera.

28:17
    Špilova strela a lapačka brankára hostí...

27:20
    Hostia budú hrať v oslabení, za podrazenie inkasuje dve minúty Grman.

26:55
    Lištiak to teraz skúšal strelou, v sieti nekončí, dobrým zákrokom sa prezentoval brankár slovenského reprezentačného výberu.

24:16
    Po akcii dvoch na jedného hostia znižujú. Autorom gólu je JURAJ MILÝ, asistenciu si pripisuje MATEJ PALOČKO.

23:45
    Bartík to skúša strelou, Húska vyrážačkou a je úspešnejší.

21:48
    Autorom gólu je TOMÁŠ JANČI, ktorého delovku od modrej čiary zastavila až sieť. Asistencia: FILIP MEZOVSKÝ.

20:45
    Domáci sú v plnom počte.

20:25
    Mezovského strelu v oslabení brankár hostí vyrazil betónom.

20:01

Úvodné dejstvo je za nami, veľa hokejovej krásy sme v ňom na staručkom mikulášskom štadióne nevideli.
    Domáci mali raketový vstup, keď v 16 sekunde otváral skóre Leskovjanský po Špilovej prihrávke. V ďalšom priebehu tretiny už ani jeden z gólmanov nelovil puk zo svojej siete.
    Druhá tretina sa začne približne o 17:45.

20:00

19:40
    Domácim sa vrátil na ľad vylúčený Školiak.

19:22
    Brankár Hollý prikryl pred Hrušíkom, ktorý strieľal z boku.

19:00
    Minúta do konca úvodnej tretiny.

18:43
    Hostia teraz budú hrať 55 sekúnd piati proti trom, využijú to?

18:43
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane, Špila inkasuje dve minúty za napadnutie.

18:40
    Maier zle trafil puk, výsledkom bola slabučká strela.

17:38
    Vylúčenie na domácej strane. Školiak si odpyká dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre.

17:10
    Janček pred bránkou síce efektne bekhendom, ale puk v sieti nekončí.

16:05
    Hostia v plnom počte.

14:55
    Dobrá strela Špilu znamenala prácu pre betóny gólmana Húsku.

14:05
    Na trestnej za seknutie kapitán hostí Maier.

14:00
    Janček zblízka tesne minul bránku!

13:28
    Marcinka v "rozlete" zastavilo postavenie mimo hry.

11:40
    Ferleťák sa dostal k puku, no trafil len domáceho beka Špilu.

11:00
    Hra v strede poľa nemôže priniesť žiadnu šancu na jednej či druhej strane. Nudu prerušuje až rozhodca.

10:00
    Medzičasom už domáci hráči hrajú v plnom počte.

09:35
    Strela Mezovského končí vyrazením v podaní Húsku.

08:50
    Piatka získal puk a spolu s ním aj cenné sekundy.

07:55
    Tečovaná strela Moravčíka, inak odchovanca MHK 32, si cestu do siete nenašla.

07:31
    Domáci sa budú musieť brániť, na trestnú lavicu odchádza Bača za vrazenie na mantinel.

06:00
    Presilovú hru na strelenie gólu domáci nevyužili, sily na ľade sa vyrovnali.

05:30
    Mikulášania sú stále natlačení v pásme hostí.

04:45
    Strely Kurica ani Špilu sa neujali, krátko po nich to skúšal aj Školiak.

03:56
    Domáci idú hrať presilovku, mladíkov bolo na ľade priveľa...

03:56
    Hrušík teraz strieľal na Hollého, ten bez problémov slabšiu strelu vyráža.

03:35
    Piatka zblízka vystrelil, brankára Húsku ale neprekvapil.

02:45
    Milý sa natlačil pred domácu bránku, no puk sa k nemu nedostal.

02:20
    Úvod teda vyšiel Liptákom na výbornú, prakticky prvý dotyk s pukom končí v sieti Húsku.

00:16
    Autorom gólu je MATÚŠ LESKOVJANSKÝ, ktorý išiel z obranného pásma a pred brankárom reprezentačného výberu nezaváhal. Asistencia: Tomáš Špila.

00:01

Mužstvá sú už na ľadovej ploche.

Rolba pomaly dokončuje svoje dielo, stretnutie sa nám začne o približne desať minút.

Domácemu kormidelníkovi Mariánovi Horváthovi dnes chýba Roháč, ktorého zmohla choroba.

Nech sa páči, zostavy obdivoch mančaftov:

MHK 32: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Matejka, Klepáč – Leskovjanský, Kuric, Bartík, Vartovník, Piatka, Kubovčík, Poliaček, Broska, Marcinko, Števuliak, Lištiak, Janček.

SR: Húska – Grman, Maier, Romančík, Moravčík, Mendrej, Bílik, Garay, Vadovič – Milý, Krajňák, Paločko, Hrušík, Sukeľ, Ferleťák, Tatar, Halama, Bondra, Kundrát, Klenko, Petráš.

Pozdravujem zo zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši.

Vážení športoví priatelia, vítam vás pri dnešnom zápase 27. kola medzi Liptovským Mikulášom a Slovenskou reprezentáciou do 18 rokov. Prajeme príjemný športový zážitok.

Na úvod si iba v skratke povedzme ako sa daril v posledných zápasoch obom tímom. Liptáci v piatkovom zápase v Topoľčanoch nesklamali svojich fanúšikov a odniesli si zo zápasu tri body. Liptovský Mikuláš otváral skóre v 17. minúte, keď sa presadil Poliaček. Hostia dokázali vyrovnať v úvode druhej tretiny zásluhou Račeka, lenže hostia sa odrazili dvoma gólmi, najskôr zvyšoval na 1:2 Piatka, následne dvojgólové vedenie zabezpečil Bartík. V závere zápasu sa domácim ešte podarilo zdramatizovať skóre, lenže gól Tvrdika nezabezpečil vyrovnanie.

Slovenská reprezentácia do 18 rokov je síce posledným tímom v tabuľke, ale nato, že v jej tímu nastupujú zväčša 17-roční hráči vedia potrápiť súperov. V poslednom zápase však nestačili na Trnavu, ktorej podľahli 1:4. Úvodný gól však prišiel na domácej strane, keď reprezentácia otváral skóre po góle Ferleťáka. Trnava však v druhej tretine otočila stav stretnutia gólami Kovaľa a Domaevka. V poslednej časti hry sa zápas iba dohral, keď v rozmedzí 46-49 Trnava pridala dva góly po presných zásahoch Schmidta a Grmana.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Leskovjanský (Špila), 22. Janči (Mezovský), 39. Poliaček (Mezovský, Lištiak), rozh. náj. Leskovjanský – 25. Milý (Paločko), 37. Sukeľ (Hrušík), 54. Bondra (Mendrej)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Matejka, Klepáč – Leskovjanský, Kuric, Bartík, Vartovník, Piatka, Kubovčík, Poliaček, Broska, Marcinko, Števuliak, Lištiak, Janček.
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska – Grman, Maier, Romančík, Moravčík, Mendrej, Bílik, Garay, Vadovič – Milý, Krajňák, Paločko, Hrušík, Sukeľ, Ferleťák, Tatar, Halama, Bondra, Kundrát, Klenko, Petráš.

Rozhodca: Korba – Gavalier, Riš.