Michalovce – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Prievidza – Prešov 2:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – SR 18 4:3 (1:0 po s.n.)
Bardejov – Topoľčany 5:2 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 3:5 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
Streda 11.12.2013, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:26
    Spišská Nová Ves dala gól!

Neuveriteľné! Hostia pár sekúnd pred záverečnou sirénou otáčajú zápas vo svoj prospech. Hrdinom sa stáva FRANTIŠEK KOKY. Asistencie: Richard Smotrila, Miroslav Škovira.

56:07
    Vylúčenie na strane Michaloviec. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Martin Drotár.

50:12

A je vyrovnané! Dôležitý gól si na svoje konto pripisuje RICHARD SMOTRILA a to dokonca vo vlastnom oslabení. Bez asistencií.

49:39
    Domáci hokejisti dostanú príležitosť navýšiť svoj náskok. Na trestnú lavicu smeruje hosťujúci Patrik Wesselényi na dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

29:30
    Dukla dala gól!

Po takmer polhodine hry prichádza za rovnovážneho stavu prvý presný zásah v stretnutí. Postaral sa oň domáci MARTIN OPATOVSKÝ. Asistencie: Miloš Palovčík, Maroš Žemba.

24:43
    A máme tu aj prvé vylúčenie na strane hosťujúceho celku. Na trestnú avicu odchádza na dve minúty za podrazenie Miloš Zakopjan.

21:15
    Druhá tretina začína vylúčením na domácej strane. Tentokrát svoj tím na dve minúty oslabí Slavomír Vorobel za hru lakťom.

15:50
    A hostia si zahrajú ďalšiu presilovku! Tím Michaloviec sa previnil príliš veľkým počtom na ľadovej ploche.

13:40
    Prvé vylúčenie v stretnutí. Brániť sa bude domáci tím, ktorý oslabil Maroš Žemba na dve minúty za nedovolené bránenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Veronika Pancuráková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 30. Opatovský (Palovčík, Žemba) – 51. Smotrila, 60. Koky (Smotrila, Škovira)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Petro – Petrina, Vorobel, Kubát, Šeliga, Lenďák, Žemba, Buraľ – Cmorej, Šechný, Drotár – Majerník, Palovčík, Opatovský – Banovský, Stríž, Borecký – Markuš
    HK Spišská Nová Ves: Smik – Vartovník, Džerenga, Cvengroš, Gurčík, Hoffman, Zakopjan – Ihnaťo, Kucirko, M. Findura – Smotrila, Koky, Škovira – Giľák, Drozd, Ištocy – Hamrám, Wesselényi, P. Findura

Rozhodca: Vojtek – Bogdaň, Kaina