Most – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 0:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 7:3 (kon.) | Třebíč – Šumperk 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Olomouc – Beroun 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Streda 11.12.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232,
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

55:47
    Dvojnásobná přesilovka pro Benátky nad Jizerou. Tomáš Rod (UNL) si musí jít odsedět dvouminutový trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:7.

53:59
    Přesilová hra pro hosty. Tomáš Vávra (UNL) obdržel dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:7.

52:27
    Šance na vyrovnání pro Lvy. Adam Dlouhý (BNJ) potrestán menším trestem za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:7.

37:34
    Bude se znovu vylučovat, pro změnu na straně hostů. Filip Pyrochta (BNJ) obdržel dvouminutový trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:6.

32:16
    Vlastimil Dostálek (UNL) si musí jít odsedět menší trest za napadení.

Vyloučení celkem v zápase: 5:5.

30:13
    Dnes již druhá dvojnásobná přesilová hra pro domácí. Ondřej Vitásek (BNJ) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 22.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

28:40
    Přesilovka pro Ústí nad Labem. Michal Bárta (BNJ) obdržel dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

24:00
    David Tůma (UNL) si počínal proti pravidlům, ústeckému forvardovi náleží menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:3.

19:53
    Poměr sil na ledě se srovná. Jiří Říha (BNJ) inkasoval menší trest za sekání. Situaci řeší oba hlavní rozhodčí s hlavním trenérem hostů Filipem Pešánem.

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

18:35
    Přesilová hra pro Benátky nad Jizerou. Jakub Grin (UNL) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

11:40
    Dvojnásobná početní výhoda ve prospěch domácích. Ondřej Vitásek (BNJ) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

11:14
    Přesilovka pro Ústecké Lvy. Jiří Říha (BNJ) potrestán dvouminutovým trestem za krosček.

Celkem TM v letošním ročníku: 26.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

02:18
    Ctibor Jech odjíždí na střídačku po svých. Daniel Boháč (UNL) inkasoval od hlavního rozhodčího nejprve menší trest za vysokou hůl, po konzultaci s kolegou na čáře byl zákrok přehodnocen na dvojitý menší trest, tj. čtyřminutová početní výhoda ve prospěch Benátek nad Jizerou.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 31. Alinč (Loskot, Holomek), 54. Loskot (Alinč, Vobořil), 65. Roubík (Černý) – 43. Jech (Maďar, Vitásek), 51. A. Dlouhý (Říha)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (J. Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, Vobořil, Holomek, K. Černý, Smetana, Vl. Brož, Vaněk – J. Kloz, Roubík, D. Tůma – Loskot, Alinč, Rod – Baránek, M. Hanzl, Daniel Boháč – Dostálek, P. Přeučil, Vávra. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    HC Benátky nad Jizerou: Trenčan (J. Stejskal) – Havlín, J. Říha, Ulrych, Pyrochta, M. Pabiška, Niko, Vitásek – M. Bárta, J. Plodek. Jonák – D. Špaček, J. Skořepa, Klimt – Maďar, Vařecha, Jech – Psota, Mikyska, A. Dlouhý. Trenéři: Filip Pešán, Vladimír Čermák, Antonín Nečas.

Rozhodca: Schmejkal, Škrobák – Jílek, Svobodová