Michalovce – Prievidza 11:2 (kon.) | Prešov – SR 18 3:4 (0:1 po s.n.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
Bardejov – Pov. Bystrica 11:3 (kon.) | Senica – Detva 4:0 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
11:2 (4:1, 6:0, 1:1)
MšHK Prievidza
Streda 04.12.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:52
    Vzájomné vylúčenie:
    Denis Markuš – 2 minúty – filmovanie.
    Lukáš Popela – 2 minúty – nedovolené bránenie v hre.

44:31
    Vylúčený hráč hostí Jozef Kentoš, 2 minúty – podrazenie.

37:49
    Marek Mendel vylúčený na dve minúty za sekanie. Tak čo, padne desiaty gól do hosťujúcej bránky?

35:38
    Po množstve gólov tu máme i vylúčenie. tentokrát na strane domáceho celku. Martin Petrina – 2 minúty – hákovanie.

27:39
    Vylúčený hráč hostí Andrej Ďuriš (2 min) za hákovanie. Pridá domáci celok siedmy gól?

24:19
    Ďalšia presilová hra pre domáci celok: Lukáš Popela – 2 minúty – krosček.

18:50
    Presilová hra domácich začína, Ondřej Jordán – 2 minúty – držanie.

12:28
    Ďuriš sa previnil podrazením (2 min), domáci si zahrajú presilovú hru.

04:42
    Ďalšie vylúčenie na strane domácich, no tentokrát 2+10min. Trest inkasuje Miloš Palovčík za napadnutie hlavy súpera.

00:41
    Ešte je len úvod stretnutia a už tu aj máme prvé vylúčenie. Kmiť – 2 minúty – hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Janka Danková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Kmiť (Šechný), 14. Stríž (Kmiť, Čížek), 16. Drotár (Šechný), 18. Čížek (Kmiť), 21. Drotár (Šechný, Vorobel), 26. Palovčík (Opatovský, Majerník), 33. Drotár (Šechný, Kmiť), 35. Palovčík (Čížek, Majerník), 35. Čížek (Cmorej), 39. Petrina (Čížek, Stríž), 45. Šechný (Drotár, Vorobel) – 9. Daniška (Kentoš, Pekarčík), 48. Kentoš (Pekarčík, Daniška)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Petro – Lenďák, Vorobel, Kubát, Šeliga, Buraľ, Petrina –Kmiť, Šechný, Drotár – Majerník, Palovčík, Opatovský – Cmorej, Stríž, Čížek – Borecký, Markuš, Schnelly
    MšHK Prievidza: Borároš – Ďuriš, Popela, Pista, Majer, Jordán – Kentoš, Daniška, Pekarčík – Čopák, Mandel, Glemba – Kraus, Viedenský, Hús – Urgas, Rovner

Rozhodca: Jura, Smerek, Bogdaň