Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Medvědi Beroun 1933
3:4 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 20.11.2013, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

54:56
    Přesilovka pro hosty. Na trestnou odchází Jakub Stromko za podražení.

43:11
    Přesilovka pro Litoměřice. Dvouminutový trest si za podražení odsedí Jiří Kuchler.

32:25
    Domácí si zahrají další přesilovku! Jakub Evan se provinil proti pravidlům a domácí se pak v ponechané výhodě řítila dva na jednoho do útoku, který však nedokázal zakončit.

28:14
    Beroun si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty si odsedí Chabada za podražení.

22:47
    Přesilovka pro hosty! Jakub Babka si odsedí dvě minuty za podražení.

16:25
    Přesilovka pro domácí. Za faul kolenem je na 2 minuty potrestán Dušan Žovinec.

05:10
    První přesilovka také pro domácí. Jakub Marek se řítil sám s pukem na hostující brankáře a Václavu Drábkovi nezbylo nic jiného, než ho zastavit pomocí faulu. Drábek si odsedí dvě minuty za hákování.

00:42
    Hned v první minutě vidíme první vyloučení. Na dvě minuty za krosček je vyloučen domácí Šenkeřík.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 4. Ondráček (A. Půlpán, Jebavý), 32. A. Půlpán (Ondráček, Babka), 35. Kužel (Kuchler, Marek) – 18. Čermák (Rubeš), 25. Hašek (Novák, Budínský), 56. Čermák (Koudelka, Šulc), rozh. náj. Chabada

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Šenkeřík, Kužel, Chalupa, Jebavý, Látal, Gutwald, Sklenička – Marek, Kubeš, Kubica – Divíšek, Stromko, Hrdel – Ondráček, A. Půlpán, Kuchler – Babka, Malý, T. Půlpán
    HC Stadion Litoměřice: Král (Sedláček) – Humphries, Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan, Husák, Šulc – Koudelka, Chabada, Čermák – Budínský, Novák, Hašek – Chlapík, Rubeš, Procházka – Suja, Brzobohatý, Škop

Rozhodca: Smitka – Černý, Maštalíř